Infolinia:61 640 64 64
Pn-Pt: 9:00-17:00, Sb: 9:00-13:00

Finnair

OTWARCIE NOWATORSKIEGO SPA NA LOTNISKU W HELSINKACH
Finnair otworzył salon nowej generacji Via Spa, który znajduje się przy nowej poczekalni Via Lounge na lotnisku Helsinki-Vantaa. Poczekalnia i salon Spa oferują wyjątkowe zabiegi wellness i zabiegi relaksacyjne, przeznaczone szczególnie dla pasażerów transferowych Finnair, podróżujących pomiędzy Europą i Azją. Zarówno Via Spa, jak i Via Lounge znajdują się w nowej części terminalu lotniska Helsinki-Vantaa.

Via Spa jest unikatowym kompleksem pod względem rozmiaru i otoczenia. Jego wyjątkowa oferta obejmuje krótkie zabiegi zaprojektowane z myślą o pasażerach tranzytowych w specjalnie przeznaczonych do tego pomieszczeniach, jak też basen z chłodną wodą i z wodą mineralną, mające złagodzić zmęczenie podróżą i efekty zmiany strefy czasowej.

„Obecność Via Spa na lotnisku jest wyjątkiem na skalę światową i oferuje pasażerom transferowym Finnair zabiegi Spa & wellness na najwyższym poziomie. Wśród nich, świerkową saunę i kamienną saunę z Alp, saunę parową i tradycyjną fińską saunę z widokiem na basen z wodą mineralną i trasy kołowania samolotów” – opowiada Juhani Nuoramo, Dyrektor ds. Sprzedaży Finnair w Polsce.

Stylowa Via Lounge zapewnia miejsce dla 250 osób, a wśród dostępnych usług znajdują się kabiny prysznicowe, bufet z bogatą ofertą, Via Bar i różnorodna przestrzeń przeznaczona do relaksu, z najwyższej jakości telewizorami LED. Osoby chcące pracować mają do dyspozycji darmową sieć WI-FI, stanowiska pracy iMAc PC i stanowiska Finnish Powerkiss, umożliwiające bezprzewodowe doładowanie baterii telefonu komórkowego.

Te nowatorskie rozwiązania są owocem współpracy Finnair, Finavia i SSP Finland, która ma na celu podniesienie konkurencyjności lotniska Helsinki-Vantaa. Od przełomu wieków, Finnair programowo zwiększał ruch do Azji przez lotnisko Helsinki-Vantaa. Liczba pasażerów tranzytowych na Via Helsinki pozostawała w tym roku duża mimo silnej konkurencji i wyzwań finansowych.

Poczekalnia Via Lounge jest otwarta bez opłaty dla klientów Finnair Plus, członków top-tier oneworld i pasażerów klasy biznesowej i za opłatą dla pozostałych klientów. Z usług Via Spa mogą korzystać za darmo posiadacze kart Finnair Plus Platinum, a pozostali – za opłatą. Via Lounge jest czynna od 6.00 do 24.00, a salon Via Spa między 10.00 a 22.00.

Aktualności Finnair: 2009-12-16