Infolinia:61 640 64 64
Pn-Pt: 9:00-17:00, Sb: 9:00-13:00

Finnair

LINIE FINNAIR DODAJĄ DO LETNIEGO ROZKŁADU LOTY Z I DO POLSKI
Letni rozkład lotów linii Finnair, oprócz stałych tras, zawiera wiele nowych połączeń, które jeszcze bardziej usprawnią podróżowanie pomiędzy Warszawą a Azją Wschodnią. W kwietniu uruchomione zostało również popularne sezonowe połączenie linii Finnair pomiędzy Krakowem a Helsinkami.

Z początkiem kwietnia linie Finnair wprowadziły do oferty codzienne loty z Helsinek do Tokio. Od czerwca loty do Nagoi oraz Seulu w Korei w okresie letnim będą odbywać się sześć razy w tygodniu.

“Linie Finnair prawie każdego dnia obsługują trzy loty z Warszawy do Helsinek i to właśnie te dodatkowe połączenia są idealną ofertą dla polskich pasażerów, ułatwiającą im dostęp do wielu ważnych miejsc w Azji” – mówi Juhani Nuoramo, Dyrektor ds. Sprzedaży Finnair w Polsce. – „Obecnie mamy najszybsze połączenia z Warszawy do Hongkongu, Szanghaju, Tokio, Osaki, Nagoi i Seulu. Jeśli dodamy do tego nasze loty do Pekinu, Delhi i Bangkoku, okaże się, że oferujemy połączenia z 9 kluczowymi miastami w Azji w ramach prawie 10 lotów każdego dnia.” – dodaje.

Od kwietnia linie Finnair obsługują połączenie Kraków-Helsinki dwa razy w tygodniu. Także na trasie Warszawa-Helsinki dodano dwa loty tygodniowo. Wśród pozostałych usług w sezonie letnim dodano pięć lotów tygodniowo do Toronto oraz codzienne loty do Nowego Jorku. Popularny sezonowy cel podróży, jakim jest Bergen w Norwegii zostanie ponownie wprowadzony do rozkładu 23 maja.

Od dnia 21 kwietnia wyloty do Hongkongu zostały przesunięte z godzin wieczornych na nocne co, między innymi, powinno poprawić połączenie z południowymi Chinami. Przed nocnym lotem pasażerowie będą mogli zjeść lekką kolację w nowej poczekalni Via Lounge na helsińskim lotnisku, co pozwoli przeznaczyć im więcej czasu na wypoczynek podczas samego lotu.

Dodatkowo, pasażerowie, którzy mają więcej wolnego czasu pomiędzy lotami mogą zrelaksować się i miło spędzić czas, korzystając z sauny, basenu, masażu lub innych usług, oferowanych przez salon Via Spa znajdujący się na nowym terminalu helsińskiego lotniska.

Aktualności Finnair: 2010-04-27