Infolinia:61 640 64 64
Pn-Pt: 9:00-17:00, Sb: 9:00-13:00

KLM

Miami Vice z KLM
Linie lotnicze KLM, członek grupy Air France KLM, wraz z początkiem obowiązywania letniego harmonogramu lotów 27 marca 2011 roku uruchomią loty do Miami. Oznacza to, że samoloty KLM zawitają na Florydę po sześcioletniej przerwie. Loty będą odbywać się cztery razy w tygodniu.

Loty liniami KLM do Miami będą realizowane przez MD-11. Na pokładzie tych samolotów może pomieścić się 285 pasażerów, w tym: 24 w klasie Biznes, 38 miejsc Economy Comfort i 223 w klasie ekonomicznej. Wszystkie fotele wyposażone są w monitor osobisty oraz dają możliwość miłego spędzenia czasu poprzez oglądanie filmów, naukę języków obcych czy słuchanie audiobooków.

Odloty z Amsterdamu do Miami będą odbywać się w każdy poniedziałek, środę, piątek oraz niedzielę o godzinie 15:00. Przyloty do Miami zaplanowane są na godzinę 19:10 czasu lokalnego. Powroty do Amsterdamu będą odbywać się w te same dni o 21:15 czasu miejscowego z osiągnieciem celu następnego dnia o 12:05 CET. Rezerwacje na bilety będzie można dokonywać już od 28 października 2010 r.

Przywrócenie połączeń do Miami może zainteresować zarówno biznesmanów, jak i wszystkich tych, którzy szukają ciekawego miejsca na spędzenie urlopu. Flordy to jedno z centrów finansowych w USA, a jednocześnie stan słynący z pięknych plaż, sztuki oraz wielu imprez kulturalnych. – To jest dobra wiadomość dla naszych klientów. Oprócz tego, że Miami to istotne centrum biznesowe, jest to także atrakcyjna destynacja dla turystów. Bardzo nas cieszy fakt, że loty z Amsterdamu do Miami na dobre powracają do oferty KLM. – tłumaczy Bram Gräber, Dyrektor KLM w Holandii.

Powrót Miami do sieci połączeń KLM wzbogaca wspólną ofertę z Air France, Delta Air Lines i Alitalia. Miami stanowi dwudzieste miasto w Ameryce Północnej, do którego można dolecieć samolotami KLM z Amsterdamu. Z ponad 250 codziennymi lotami do Ameryki i flotą liczącą 135 samolotów, wspólne przedsięwzięcie Air France, KLM, Delta Air Lines oraz Alitalia oferuje pasażerom duży wybór możliwych i dopasowanych do potrzeb połączeń, a także atrakcyjne ceny dla wszystkich wybierających się za Ocean Atlantycki.

Aktualności KLM: 2011-01-02