Infolinia:61 640 64 64
Pn-Pt: 9:00-17:00, Sb: 9:00-13:00

Germanwings

Germanwings zaprasza na doroczny festiwal Beethovenowski do Bonn: lecimy słuchać klasyki
Tanie linie lotnicze Germanwings zapraszają wszystkich, którzy interesują się muzyką klasyczną, na wielkie wydarzenie muzyczne, jakim jest festiwal Beethovenowski w Bonn, trwający nieprzerwanie przez cały wrzesień. Dzięki siatce połączeń Germanwings koncerty na najwyższym światowym poziomie są teraz także w zasięgu polskiej publiczności.

Tradycja festiwalu sięga koncertu, który miał miejsce w 75. rocznicę urodzin Beethovena w 1845. Dziś festiwal Beethovenowski trwa cały miesiąc (31.08-01.10), podczas którego publiczność może wybierać w bogatej ofercie 60 koncertów. Każdorazowo zmienia się także tematyka festiwalu – w tym roku jest on poświęcony związkom kompozytora z Rosją. Festiwal Beethovenowski to jednak nie tylko Beethoven – w programie znajdują się także utwory Mozarta, Schumanna i Strawińskiego. Informacje dotyczące sprzedaży biletów i programu festiwalu: beethovenfest.de.

Dzięki tanim liniom lotniczym Germanwings dojazd na festiwal nie będzie kłopotem. Dogodne i korzystne cenowo połączenia z Warszawy, Krakowa i Gdańska pozwolą każdemu wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu, jakim jest doroczny festiwal Beethovenowski w Bonn.
Aktualności Germanwings: 2006-08-24