Infolinia:61 640 64 64
Pn-Pt: 9:00-17:00, Sb: 9:00-13:00

SAS

Scandinavian Airlines uruchomią połączenie z San Francisco
Wiosną przyszłego roku Skandynawskie Linie Lotnicze SAS planują uruchomienie połączenia Kopenhaga - San Francisco.
Będzie to piąte nowe połączenie międzykontynentalne wprowadzone do oferty SAS w ciągu dwóch lat, wliczając w to połączenie Kopenhaga - Delhi, które zostanie uruchomione 27 października br .

„Nowe połączenie potwierdza, jak bardzo jesteśmy zaangażowani w umożliwienie naszym klientom korzystania z bezpośrednich połączeń międzykontynentalnych do i z Europy Północnej”, mówi Lars Sandahl Sørensen, dyrektor generalny SAS International.
„W zeszłym roku uruchomiliśmy połączenia Sztokholm – Pekin, Sztokholm – Bangkok oraz Kopenhaga – Dubaj, a w drugiej połowie 2008 roku zaczniemy również latać z Kopenhagi do Delhi".

„San Francisco będzie piątym amerykańskim miastem w sieci połączeń SAS, a drugim miastem po Seattle na Zachodnim Wybrzeżu”, dodaje Sandahl Sørensen.
„Przez wiele lat nasi klienci mogli latać do San Francisco z przesiadką w Seattle i Chicago, dlatego cieszy nas możliwość zaoferowania im bezpośredniego połączenia pomiędzy San Francisco i Europą Północną.

Połączenie Kopenhaga – San Francisco będzie obsługiwane przez samolot A340-300 , gdzie pasażerowie będą mogli wybierać między klasą Business, Economy Extra i Economy. SAS będzie jedną w niewielu linii lotniczych, która zaoferuje swoim klientom podróżującym z Europy do San Francisco klasę ekonomiczną w podwyższonym standardzie.
W oferowanej przez SAS klasie Economy Extra pasażerowie mogą korzystać z wielu udogodnień typowych dla klasy Business, a po tym, jak w zeszłym miesiącu podniesiono w niej standard, mają oni do dyspozycji własną obsługę, otrzymują lepsze posiłki i cieszą się wyższym standardem w trakcie lotu.
Aktualności SAS: 2008-03-05