Infolinia:61 640 64 64
Pn-Pt: 9:00-17:00, Sb: 9:00-13:00

Emirates

EMIRATES – MARHABA SERVICE
Pasażerowie Emirates mogą teraz cieszyć się relaksem i wygodą w nowym Marhaba lounge (po arabsku znaczy witamy), otwartym w Terminalu 3 w Dubaju. Marhaba Lounge dostępny jest dla wszystkich pasażerów Emirates, niezależnie w jakiej klasie podróżują! Za jedynie 42 USD podróżni mogą doświadczyć komfortu business lounge. Marhaba Lounge oferuje stanowiska komputerowe z dostępem do internetu, internet bezprzewodowy, telefon, faks oraz szeroki wybór dań kuchni arabskiej i międzynarodowej. Rezerwacji można dokonywać przez internet: www.marhabaservices.com i na lotnisku w Dubaju. Zapraszamy!

Emirates

EMIRATES – ARABIAN AIRPASS

Z przyjemnością informujemy, że Emirates przywrócił jeden ze swoich atrakcyjnych produktów – Arabian Airpass. Już za 50 USD można polecieć z Dubaju do jednego z krajów Półwyspu Arabskiego: Muscatu, Dohy, Damaszku, Kuwejtu, Saany, Bahrainu, Bejrutu, Kairu, Dammamu, Riyadh, Ammanu i Teheranu. Airpass musi być rezerwowany wraz z powrotnym biletem międzynarodowym. Podróż można odbyć w klasie first, ekonomicznej i biznes, niezależnie od klasy rezerwacyjnej biletu międzynarodowego. W sprawie szczegółów prosimy o kontakt z naszym biurem.

EMIRATES – SUPER ZNIŻKI NA DUBAI STOPOVER

Tylko teraz pasażerowie Emirates mogą skorzystać z niezwykle atrakcyjnych ofert luksusowych hoteli w Dubaju. Rezerwując hotel na pobyt w marcu i kwietniu otrzymamy od 15 do 50 % zniżki na noclegi i inne usługi hotelowe, jak posiłki, zabiegi SPA, wstęp do Wild Wadi Water Park, upgrade do pokoju o wyższym standardzie, etc. Oferta dotyczy następujących hoteli: Al Maha Desert Resort & Spa, Jumeirah Beach Hotel, Jumeirah Emirates Towers, Harbour Hotel & Residence, Green Lakes Apartments, Ascot Hotel, Pearl Residence Hotel Apartments i Arabian Park.

Posiadacze kart kredytowych Mastercard mają dodatkową zniżkę 10%! Rezerwacje są zakładane w biurze Emirates. Dubai Stopover wymaga rezerwacji lotniczej na Emirates.Szczegóły na www.emirates.com. Biuro Emirates w Warszawie załatwia wizy do Dubaju.


Aktualności Emirates: 2009-03-16