Infolinia:61 640 64 64
Pn-Pt: 9:00-17:00, Sb: 9:00-13:00

SWISS

Nowa Pierwsza Klasa SWISS: apartament ponad chmurami
Swiss będzie stopniowo wprowadzał nowe kabiny pierwszej klasy od tej wiosny równolegle z programem odnowy floty lotniczej. Chlubą nowej kabiny jest nowy fotel pierwszej klasy, które oferuje ekskluzywny design, najwyższy komfort lotu i dużą prywatność oraz może być indywidualnie dostosowany do specjalnych życzen i potrzeb podróżnych. Nowy „apartament ponad chmurami” stanowi kolejny krok milowy w postępującym rozwoju jakości.
Wraz z licznymi funkcjami ustawień i intuicyjną regulacją, nowy Fotel Pierwszej Klasy oferuje doskonały komfort przelotu, który może być uszyty na miarę indywidualnych upodobań. Przestronne otoczenie i regulowane ściany boczne zapewniają sporą prywatność, podczas gdy skomplikowany system oświetlenia i współczesny design SWISS łączą się, by wytworzyć przyjemne poczucie przestrzeni. Kolejnym bonusem jest wyjątkowe krzesło dla gościa, uzupełnione o oparcie na plecy i podłokietniki,tym samym umożliwiając klientom Pierwszej Klasy wraz z towarzyszem podróży jadanie lub pracę przy stole dużych rozmiarów.
Krzesło w SWISS First może być rozłożone za pomocą jednego dotyku do zupełnie płaskiego łóżka długiego na ponad 2 metry.Jest również wyposażone w puchową pierzynę i innowacyjne poduszki powietrzne, których miękość może zostać dostosowana w każdej pozycji do indywidualnych upodobań.Kolejne dodatki obejmują 23-calowy( obecnie największy na świecie)ekran pokładowy i spore powierzchnie pracy i przechowywania danych.Jeśli chodzi o aspekt wizualny,fotel łączy w sobie elementy designu i kolorystyki obranej dla hali odlotów SWISS,co w rezultacie daje korzystny efekt.
„Dzięki naszej unowocześnionej Pierwszej Klasie, wyznaczamy nowe wzorce podróży w ekskluzywnych warunkach lotu”mówi Christoph Beckmann, Chief Marketing & Product Officer. „Nasz 'apartament w chmurach' podkreśla pozycję SWISS jako linii najwyższej jakości i czyni kolejny krok w postępującym rozwoju jakości zarówno na powierzchni,jak i w powietrzu”
Roger Federer jest pod wrażeniem.
W trakcie tworzenia nowego fotela Pierwszej Klasy,SWISS współpracował z klientami, których życzenia i potrzeby były kluczowymi parametrami. Szwajcarska gwiazda tenisa Roger Federer właśnie go sprawdził i zwycięzca 13 turniejów wielkoszlemowych szybko wyraził swoje zadowolenie. „Kiedy chcę wrócić do sił po wyczerpującym turnieju, nowy fotel Pierwszej Klasy w SWISS daje mi wszystko,czego potrzebuję,aby wypocząć i zrelaksować się bez przeszkód.Już nie mogę doczekać się mojego pierwszego lotu w kabinie Pierwszej Klasy.”
Jedyne linie na świecie z Pierwszą Klasą na wszystkich długodystansowych lotach
Stopniowe zastępowanie obecnego Airbus A330-200s nowym i bardziej wydajnym A330-300s jest naczelną inwestycją SWISS tej wiosny. Gdy tylko wszystkie nowe A330-300s będą w użyciu, linie lotnicze będą jedynymi na świecie, które mają w ofercie kabinę Pierwszej Klasy we wszystkich samolotach na dalekie dystanse.
„SWISS obecnie jest firmą w dobrej kondycji, która stoi na solidnych podstawach w pełnym zawirowań środowisku operatorów lotniczych”,podkreśla dyrektor generalny Christoph Franz.” Będziemy kontynuowali podejmowanie strategicznych inwestycji w przyszłości dla dalszego wzmocnienia naszej pozycji na rynku; każdy członek naszego personelu pracuje dzień po dniu,aby utrzymać naszą firmę w doskonałej formie”,

Aktualności SWISS: 2009-03-23