Infolinia:61 640 64 64
Pn-Pt: 9:00-17:00, Sb: 9:00-13:00

British Airways

2 bilety w cenie 1 – promocja British Airways
W tym tygodniu linie British Airways latają jeszcze wyżej, a razem z British Airways każdy może bujać w obłokach. Dwa bilety w cenie jednego
w biznesowej klasie Club World to promocja, która trwa od 18 do 22 maja 2009. Oferta promocyjna dotyczy lotów na trasach do Stanów Zjednoczonych i Kanady.

Bilety w promocyjnej ofercie dostępne będą przez 5 dni w biurze British Airways, poprzez call center lub w agencjach podróży. Wyloty z Warszawy i Krakowa od 1 czerwca 2009 do 31 października 2009. Miejsca objęte promocją to:

- Boston
- Chicago
- Denver
- Los Angeles
- Nowy Jork
- Seattle
- Waszyngton
- Montreal
- Toronto
- Vancouver

Kabiny Club World to luksusowe, wygodne wnętrze, wspaniała kuchnia i obsługa na najwyższym poziomie. Linie British Airways były wielokrotnie nagradzane za ofertę premium. Ostatnio, 11 maja 2009 w rankingu Ultratravel Awards dziennika Daily Telegraph linie BA zdobyły nagrodę w kategorii Najlepsza Klasa Biznes, Najlepsza Pierwsza Klasa oraz Najlepsza Linia Lotnicza na Krótkich Trasach.

Jedną z największych zalet klasy Club World są fotele rozkładające się w zupełnie płaskie łóżka o szerokości 64 cm. Fotel jest przystosowany zarówno do odpoczynku jak i do pracy. Przy nim znajduje się stolik, gniazdo do podłączenia komputera, dodatkowe źródło światła, a od sąsiada oddziela nas rozkładany ekran. Rozrywka w kabinach Club World to wybór spośród 100 propozycji filmów i programów telewizyjnych „na żądanie” w systemie AVOD, 70 płyt CD, 20 gier komputerowych oraz kanałów radiowych i książek elektronicznych.

Pasażerowie podróżujący biznesową klasą Club World mogą również korzystać z luksusowych saloników na Terminalu 5 lotniska Heathrow.

Aktualności British Airways: 2009-05-18