Infolinia:61 640 64 64
Pn-Pt: 9:00-17:00, Sb: 9:00-13:00

Norwegian

Norwegian otwiera połączenie Warszawa – Kopenhaga
Od 17 sierpnia sześć nowych tras z Kopenhagi i OsloNorwegian Air Shuttle, największa skandynawska i czołowa europejska tania linia lotnicza, uruchomi 17 sierpnia sześć nowych tras: z Oslo do Dublina i Wiednia oraz z Kopenhagi do Warszawy, Wiednia, Rzymu i Dublina.

Pomimo problemów, z jakimi boryka się światowa gospodarka, ciągle rośnie liczba naszych pasażerów. Podróżni jeszcze wiekszą uwagą zwracają na ceny, a Norwegian jest beneficjentem tego trendu, gdyż potrafi przyciągnąć pasażerów atrakcyjnymi taryfami. Z tego powodu otwieramy sześć nowych tras do miast europejskich z Kopenhagi i Oslo. Wyzwania obecnych, trudnych dla branży lotniczej czasów, traktujemy jako naszą szansę i będziemy nadal szukać nowych możliwości ekspansji - mówi Daniel Skjeldam, Dyrektor Handlowy Norwegian.Norwegian, który w zeszłym roku otworzył bazę w Kopenhadze, spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem w Danii, a nowe trasy do Warszawy, Wiednia, Rzymu i Dublina zwiększą do 27 liczbę naszych połączeń z Kopenhagi - zauważa Skjeldam.
Uruchomienie nowej trasy z Warszawy do Kopenhagi to ważny etap rozwoju naszych połączeń lotniczych między Polską a Skandynawią. Umacniamy pozycję lidera na tym rynku - podkreśla Dyrektor Generalny Norwegian Air Shuttle Polska, Jarosław Święcki.


Aktualności Norwegian: 2009-05-29