Infolinia:61 640 64 64
Pn-Pt: 9:00-17:00, Sb: 9:00-13:00

Emirates

Emirates Airline potwierdza zainteresowanie polskim rynkiem i wprowadza nowe promocje
Emirates, wyróżniająca się najwyższą jakością serwisu i najszybciej rozwijająca się globalna linia lotnicza, potwierdza zainteresowanie polskim rynkiem i wprowadza nowe promocje. Podczas wizyty w Warszawie, Executive Vice President Emirates, pan Henry Hasselbarth podkreślił, że połączenie Dubaj – Warszawa jest nadal w sferze zainteresowania przewoźnika.

Emirates zapowiedziały wprowadzenie od 15 lipca nowych atrakcyjnych taryf z Polski. Taryfy w klasie ekonomicznej będą nadal oparte o doloty rejsami LOTu, natomiast taryfy w klasie biznes z dolotem Lufthansą zostaną wycofane. Nowe taryfy w klasie biznes będą oparte na dolotach rejsami LOTu.

Ponadto Emirates wprowadziły nową super ofertę familijną. Dzieci poniżej 16 roku życia mogą polecieć do Dubaju, nocować w jednym z 33 hoteli, jeść posiłki i bawić się za darmo, pod warunkiem, że towarzyszy im dwoje dorosłych. Oferta jest ważna na podróże do 20 września br. Promocja dotyczy jednego bezpłatnego biletu Emirates dla jednego dziecka (podatki muszą być opłacone) oraz darmowego spania (3 noce), całodziennego wyżywienia i rozrywki dla dwojga dzieci przy dwóch pełnopłatnych osobach dorosłych. Dodatkowo rodzina będzie mogła skorzystać z super zniżek na zakupy w największym na świecie centrum handlowym, The Dubai Mall.

Na wielu trasach można odbyć podróż na pokładzie Airbusa 380. Superjumbo będzie obsługiwał na początku przyszłego roku kolejne połączenia, Dubaj – Paryż i Dubaj – Rzym. A380 z 489 fotelami na pokładzie, prysznicami w klasie first, lounge barem w klasie biznes, 1000 kanałami rozrykowymi oraz pionowymi ścianami w klasie ekonomicznej, dającymi uczucie ogromnej przestrzeni, obsługuje już trasy z Dubaju do Londynu Heathrow, Bangkoku, Sydney, Auckland i Toronto.

Już teraz pasażerowie Emirates mogą cieszyć się relaksem i wygodą w luksusowym hotelu The Address Downtown Burj Dubai zupełnie za darmo! Wystarczy kupić bilet w klasie first lub biznes na połączenia Emirates i zgłosić się do biura Emirates w Warszawie. Oferta obejmuje:

 2 noce ze śniadaniem w przypadku rezerwacji lotniczej w klasie first (pokój 1 lub 2-osobowy, max 1 dziecko do 12 lat)

 1 noc ze śniadaniem w przypadku rezerwacji lotniczej w klasie biznes (pokój 1 lub 2-osobowy, max 1 dziecko do 12 lat)

 Bezpłatną wizę ważną 96 godzin

 Bezpłatny wstęp do centrum rozrywki The Dubai Mall oraz do Dubai Aquarium, Podwodnego Zoo i na lodowisko

 Kupony zniżkowe na zakupy w centrum handlowym The Dubai Mall

Promocja dotyczy podróży do15 września 2009.

Warto przypomnieć, że Emirates wprowadziły nowe, większe limity na bagaż rejetstrowany. Pasażerowie Emirates mogą przewieźć bezpłatnie 50 kg bagażu rejestrowanego w klasie first, 40 kg w klasie biznes i 30 kg w klasie ekonomicznej. Limity dotyczą całej siatki połączeń Emirates z wyjątkiem USA, Kanady i Brazylii, gdzie dozwolone są 2 sztuki bagażu do 32 kg każdy. Członkowie programu lojalnościowego Emirates Skywards mają prawo do zabrania dodatkowo 16 kg (Gold members) i 12 kg (Silver members).Limity bagażu podręcznego wynoszą 7 kg w klasie ekonomicznej i 12 kg w klasie first i biznes.

Emirates jako pierwszy przewoźnik na polskim rynku oferuje serwis limuzynowy pasażerom klasy biznes oraz klasy pierwszej. Usługa, dostępna obecnie jedynie w przypadku podróży rozpoczynanych lub kończonych na warszawskim lotnisku Okęcie, w niedalekiej przyszłości dostępna będzie również w Krakowie, Katowicach, Gdańsku, Poznaniu oraz Wrocławiu.


Aktualności Emirates: 2009-07-06