Infolinia:61 640 64 64
Pn-Pt: 9:00-17:00, Sb: 9:00-13:00

Norwegian

Dalsza ekspansja Norwegian w Danii
Norwegian Air Shuttle, czołowa europejska i największa skandynawska tania linia lotnicza, nie zwalnia tempa ekspansji w Danii. Po ruchomieniu w tym tygodniu kolejnych tras, w tym z Kopenhagi do Warszawy, Wiednia, Rzymu i Dublina, norweski przewoźnik oferuje już 37 połączeń ze stolicy Danii oraz 14 z Aalborga. Z Kopenhagi można polecieć samolotami Norwegian do Aalborga, Alesund, Algarve, Alicante, Alta, Amsterdamu, Bardufoss, Bergen, Bodo, Budapesztu, Heraklionu, Dublina, Edynburga, Narwiku, Haugesund, Kiruny, Krakowa, Kristiansand, Londynu (Gatwick), Lulea, Malagi, Palmy, Molde, Nicei, Oslo, Paryża (Orly), Pizy, Pragi, Rzymu (Fiumicino), Splitu, Stavanger, Sztokholmu, Tromso, Trodnheim, Umea, Warszawy oraz Wiednia. Z Aalborga do Budapesztu, Edynburga, Kopenhagi, Krakowa, Londynu (Gatwick), Malagi, Nicei, Oslo, Palmy, Pizy, Pragi, Rzymu (Fiumicino), Sztokholmu i Wiednia.

Pomimo problemów, z jakimi boryka się światowa gospodarka, ciągle rośnie liczba naszych pasażerów. Podróżni jeszcze wiekszą uwagę zwracają na ceny, a Norwegian jest beneficjentem tego trendu, gdyż potrafi przyciągnąć pasażerów atrakcyjnymi taryfami. Z tego powodu otwieramy nowe trasy do miast europejskich z Kopenhagi. Wyzwania obecnych, trudnych dla branży lotniczej czasów, traktujemy jako naszą szansę i będziemy nadal szukać nowych możliwości ekspansji - mówi Daniel Skjeldam, Dyrektor Handlowy Norwegian. Norwegian, który w zeszłym roku otworzył bazę w Kopenhadze, spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem w Danii - zauważa Skjeldam.

Obecnie Norwegian oferuje sześć rejsów tygodniowo z Warszawy do Kopenhagi, w bardzo dogodnym również dla ruchu służbowego rozkładzie. Wylot z Warszawy o godz. 22.10, przylot do Kopenhagi o 23.35, wylot z Kopenhagi o godz. 20.00, przylot do Warszawy o godz. 21.25. Trasa Kraków – Kopenhaga obsługiwana jest trzy razy w tygodniu, we wtorki, czwartki i soboty.


Aktualności Norwegian: 2009-08-20