Infolinia:61 640 64 64
Pn-Pt: 9:00-17:00, Sb: 9:00-13:00

LOT

Z LOTem do Damaszku
PLL LOT uruchamiają kolejne połączenie na Bliski Wschód. Od 2 listopada samoloty LOT-u kursować będą na trasie Warszawa - Damaszek 3 razy w tygodniu. Ceny biletów zaczynają się od 1184 złotych w obie strony.

Po sukcesie, jakim okazało się połączenie między Warszawą a Bejrutem, 2 listopada LOT otwiera nowy kierunek na Bliski Wschód. Podróż z Warszawy do Damaszku, stolicy Syrii, potrwa 3 godziny i 40 minut, a możliwa będzie 3 razy w tygodniu: we wtorki, czwartki i niedziele. Rejsy będą obsługiwane przez samoloty Embraer 175.

Damaszek to najstarsze nieprzerwanie zamieszkane miasto na świecie. Jego historia sięga 5 tys. lat p.n.e. Na liście obiektów wartych zobaczenia znajdziemy Meczet Umajjadów, Pałac Azima oraz Mauzoleum Saladyna. Niezwykle urokliwe jest Stare Miasto – pełne zabytków i klimatycznych, wąskich uliczek. Damaszek jest bardzo popularny wśród turystów nie tylko ze względu na swój niepowtarzalny klimat i bogatą kulturę, ale także dzięki bliskości innych ciekawych miejsc, jak choćby chętnie odwiedzanej przez Polaków Turcji.
Aktualności LOT: 2010-08-17