Infolinia:61 640 64 64
Pn-Pt: 9:00-17:00, Sb: 9:00-13:00

Tanie Loty do BREMY

W naszym portalu znajdą Państwo ofertę lotów do BREMY zarówno tradycyjnych linii lotniczych jak i tanich przewoźników. Aby znaleźć najtańsze bilety na loty do BREMY zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. Jeżeli prezentowne oferty lotów do BREMY nie będą spełniały Państwa wymagań zachęcamy do kontaktu z naszymi kosultantami : 61 640 64 64.
Brema jest miastem położonym w północnych Niemczech. Liczy ponad 660 tysięcy mieszkańców. Jest również stolicą Wolnego Hanzeatyckiego Miasta Brema, które zalicza się do najmniejszego z niemieckich krajów związkowych. Jest to długie i wąskie miasto położone nad rzeką Wezerą. Wśród sztandarowych atrakcji turystycznych jest jeden z najwspanialszych ratuszy w Europie wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Jego budowę rozpoczęto w 1410 r. i postrzegany jest jako ważny symbol bogactwa i wolności miasta. Warto wybrać się do katedry św. Piotra, której fasada dominuje nad głównym placem miasta. Wieża południowa oferuje ładne widoki na całe miasto. Na placu głównym znajduje się także pomnik Rolanda, który był opiekunem handlu. Niekłamaną przyjemnością będzie także leniwy spacer Böttcherstrasse, uliczką z lat 20. XX w., która biegnie od placu głównego w kierunku rzeki.

Uwagę z pewnością przykują przepiękne fasady z ogromną ilością detali. Po drodze znajduje się także wiele sklepów oferujących wysokiej jakości produkty, a także muzea, w tym Muzeum Paula Modersohn-Becker. Przemierzając bremeńskie pajęczyny ulic, warto wstąpić do jednej z restauracji i skosztować starego marynarskiego posiłku o nazwie Labskaus składającego się z ziemniaków puree, wołowiny, cebuli, jajka sadzonego, buraczków, popijając lokalne, światowej sławy piwo Becks. Kawę można wypić w Knigge, bo tak nazywa się tradycyjna kawiarnia w Bremie. Miłośnicy piłki nożnej mogą pokibicować lokalnej drużynie Werder Bremen, a fani łyżwiarstwa spróbować swoich sił na krytym lodowisku Paradice, czynnym od października do lutego. Jako, że Brema jest jednym z najważniejszych portów morskich Niemiec, można udać się na spacer do dzielnicy rybackiej Schnoor.
BREMA lotniska:
Nasza oferta biletów lotniczych do BREMY jest stale aktualizowana, oferujemy bilety w najlepszych promocyjnych cenach. Dodatkowo proponujemy Państwu zakup ubezpieczenia podróżnego oraz zarezerwowanie hotelu.
GDAŃSK
z: BREMA
58 zł
już od
zobacz
SZYMANY
z: BREMA
58 zł
już od
zobacz
LONDYN
z: BREMA
89 zł
już od
zobacz
PALMA DE MALLORCA
z: BREMA
129 zł
już od
zobacz
WARSZAWA
z: BREMA
266 zł
już od
zobacz
PIZA
z: BREMA
268 zł
już od
zobacz
KRAKÓW
z: BREMA
288 zł
już od
zobacz
KATOWICE
z: BREMA
321 zł
już od
zobacz
WROCŁAW
z: BREMA
328 zł
już od
zobacz