Tanie Loty do MOSKWY

W naszym portalu znajdą Państwo ofertę lotów do MOSKWY zarówno tradycyjnych linii lotniczych jak i tanich przewoźników. Aby znaleźć najtańsze bilety na loty do MOSKWY zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. Jeżeli prezentowne oferty lotów do MOSKWY nie będą spełniały Państwa wymagań zachęcamy do kontaktu z naszymi kosultantami : 61 640 64 64.
Moskwa jest jednym z najwspanialszych miast na świecie, a zarazem stolicą Rosji oraz jej centrum finansowym i politycznym. Jest to również ważny ośrodek kultury, nauki i religii. Miasto ma populację ok. 13 milionów mieszkańców i zajmuje powierzchnię ok. 1080 km2. Miasto uatrakcyjnia dodatkowo położenie nad rzeką Moskwą. Centrum Moskwy najlepiej zwiedzać pieszo, na dłuższe dystanse wyśmienicie sprawdza się słynne moskiewskie metro. Warto dodać, że każda stacja metra ma swój indywidualny, architektoniczny styl. Wśród najznamienitszych atrakcji, tworzących unikalną atmosferę miasta jest Kreml, będący dumą architektoniczną, a także siedzibą władz Rosji i Plac Czerwony znajdujący się w samym sercu Moskwy. Nazwa czerwony pochodzi od rosyjskiego przymiotnika piękny, czyli krasny, i pozbawiona jest komunistycznych konotacji. Znajduje się na nim m.in.: Cerkiew Wasyla Błogosławionego, Mauzoleum Lenina, czy Muzeum Historii Państwa. Na ulicy Stary Arbat można zaś zobaczyć mnóstwo sprzedawców pamiątek, turystycznych kawiarni oraz artystów.

Dla odmiany nieopodal ulicy Stary Arbat znajduje się ulica Nowy Arbat, gdzie bogactwo Moskwy jest szczególnie widoczne za sprawą drogich restauracji oraz klubów. Przy Nowym Arbacie znajduje się znana księgarnia Moskiewski Dom Książki. By zaczerpnąć nieco kultury i historii można wybierać spośród stu muzeów m.in. Muzeum Puszkina, Muzeum Kremla. Miłośnicy Bułhakowa mogą wybrać się na skwer Patriarsze Prudy z dużym stawem pośrodku. Miejsce to jest znane z powieści Mistrz i Małgorzata. Ponadto w Moskwie można zobaczyć wiele innych zabytków pochodzących z różnych okresów. Aby poznać bogatą kulturę rosyjską można udać się do jednego z trzydziestu teatrów oraz jednej z wielu sal koncertowych. Moskwa słynie również z teatru Bolshoi, opera i balet Bolshoi należą do najznamienitszych na świecie. Jeśli chodzi o jedzenie, moskiewska kuchnia jest zlepkiem kuchni byłych republik Związku Radzieckiego. Największą popularnością cieszy się tutaj kuchnia azerbejdżańska, w której królują potrawy przygotowane w oparciu o ryż i mięso.
MOSKWA lotniska:
Nasza oferta biletów lotniczych do MOSKWY jest stale aktualizowana, oferujemy bilety w najlepszych promocyjnych cenach. Dodatkowo proponujemy Państwu zakup ubezpieczenia podróżnego oraz zarezerwowanie hotelu.
ST PETERSBURG
z: MOSKWA
195 zł
już od
zobacz
KALININGRAD
z: MOSKWA
252 zł
już od
zobacz
MIŃSK
z: MOSKWA
253 zł
już od
zobacz
KAZAN
z: MOSKWA
254 zł
już od
zobacz
SAMARA
z: MOSKWA
271 zł
już od
zobacz
ASTRACHA
z: MOSKWA
277 zł
już od
zobacz
ROSTOW
z: MOSKWA
309 zł
już od
zobacz
ADLER SOCHI
z: MOSKWA
310 zł
już od
zobacz

z: MOSKWA
310 zł
już od
zobacz