Tanie Loty do ANGLII

W naszym portalu znajdą Państwo ofertę lotów do ANGLII zarówno tradycyjnych linii lotniczych jak i tanich przewoźników. Aby znaleźć najtańsze bilety na loty do ANGLII zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. Jeżeli prezentowne oferty lotów do ANGLII nie będą spełniały Państwa wymagań zachęcamy do kontaktu z naszymi kosultantami : 61 640 64 64.
Loty do ANGLII WIELKA BRYTANIA
Wielka Brytania to państwo wyspiarskie położone w Europie Zcahodniej. Całkowita powierzchnia Wielkiej Brytanii wynosi 244 820 km2. Liczba mieszkańców natomiast to 61 113 205. Stolicą Wielkiej Brytanii jest Londyn. Językiem urzędowym jest język angielski. Waluta obowiązująca w Wielkiej Brytanii to Funt szterling. Największymi i najdłuższymi rzekami w Wielkiej Brytanii są Severn (354 km) oraz Tamiza (346 km).

Wielka Brytania to kraj o burzliwej i ciekawej historii oraz bardzo wyraźnych tradycjach, przejawiających się w każdym zakątku oraz każdym mieszkańcu Anglii. Zaczynając podróż po Anglii warto zacząć od stolicy Anglii i równocześnie największego miasta w Unii Europejskiej, Londynu, w którym można poczuć prawdziwą angielską atmosferę. Główne obiekty, które obowiązkowo należy zwiedzić to między innymi: imponujący budynek Tower of London, dzwon Big Ben, wspaniała Katedra Świętego Pawła, słynny Most Tower Bridge oraz Pałac Buckingham. Niektóre obiekty znajdują się na liście światowego dziedzictwa UNESCO, między innymi: obserwatorium astronomiczne w Greenwich, Królewskie Ogrody Botaniczne, Tower of London oraz Kościoł św. Małgorzaty.

Kolejnym miastem, jednym z największych miast Anglii jest Birmingham, w którym trzeba zwiedzić między innymi: katedrę pochodzącą z XVIII wieku oraz Sarehole Mill. Kto chce podczas urlopu obcować z naturą, powinien udać się do miasta Sheffield, w którym jest ogromna ilość terenów zieleni oraz pięknych krajobrazów. Nie tylko miasto Sheffield jest miastem, pełnym zieleni. Wielka Brytania może bowiem poszczycić się właściwie wszędzie pięknem ziolnych lasów, łąk, pól oraz małych wiosek z domkami farmerskimi.
Nasza oferta biletów lotniczych do ANGLII jest stale aktualizowana, oferujemy bilety w najlepszych promocyjnych cenach. Dodatkowo proponujemy Państwu zakup ubezpieczenia podróżnego oraz zarezerwowanie hotelu.