Tanie Loty do ARGENTYNY

W naszym portalu znajdą Państwo ofertę lotów do ARGENTYNY zarówno tradycyjnych linii lotniczych jak i tanich przewoźników. Aby znaleźć najtańsze bilety na loty do ARGENTYNY zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. Jeżeli prezentowne oferty lotów do ARGENTYNY nie będą spełniały Państwa wymagań zachęcamy do kontaktu z naszymi kosultantami : 61 640 64 64.
Loty do ARGENTYNY ARGENTYNA
Argentyna to państwo położone w Ameryce Południowej o powierzchni całkowitej 2 780 951 km2. Kraj liczy 40 518 425 mieszkańców. Stolicą Argentyny i zarazem największym miastem w państwie oraz jednym z największych w Ameryce jest Buenos Aires. Językiem urzędowym jest język hiszpański. Waluta natomiast to Peso argentyńskie. Klimat kraju jest zróżnicowany. Występuje tu klimat podzwrotnikowy, zwrotnikowy gorący (północ), umiarkowany ciepły (środek kraju) oraz umiarkowany chłodny (południe). Argentyna graniczy z Boliwią, Brazylią, Chile, Paragwajem oraz z Urugwajem. Państwo leży nad Oceanem Atlantyckim. Najwyższy szczyt, nie tylko w Argentynie, ale również Ameryce Południwej oraz na całym kontynencie to Aconcagua o wysokości 6,962 m. Najdłuższą rzeką jest rzeka Parana o długości 3,988 km.

Argentyna jest krajem od dawna zaliczanym do krajów godnych zwiedzenia. Niezliczona ilość atrakcji takich jak koncerty, galerie, największy teatr świata El Teatro Colon oraz muzea przyciągają turystów z całego świata. Będąc w Argentynie nie wolno zapomnieć o znanych na światową skalę parkach narodowych. Jednym z nich jest Park Narodowy Iguazú, który jest słynny dzięki swoim przepięknym wodospadom. Warto wspomnieć, że w roku 1984/1986 został on wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Wkraczając na obszar parku można natknąć się na różne gatunki zwierząt, między innymi: jaguara, koati, pumę, kapibary a także ocelota.

Stolica kraju ze swoim słynnym placem Plaza de Mayo ma również wiele do zaoferowania. Zgiełk panujący na pchlich targach zapewnia niezapomnianą atmosferę tego miejsca. Buenos Aires jest również światową stolicą tanga. Niezliczone pokazy tańca pozwalają poczuć prawdziwego ducha stolicy oraz odewrać się od życia codziennego.
Nasza oferta biletów lotniczych do ARGENTYNY jest stale aktualizowana, oferujemy bilety w najlepszych promocyjnych cenach. Dodatkowo proponujemy Państwu zakup ubezpieczenia podróżnego oraz zarezerwowanie hotelu.