Tanie Loty do ARUBY

W naszym portalu znajdą Państwo ofertę lotów do ARUBY zarówno tradycyjnych linii lotniczych jak i tanich przewoźników. Aby znaleźć najtańsze bilety na loty do ARUBY zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. Jeżeli prezentowne oferty lotów do ARUBY nie będą spełniały Państwa wymagań zachęcamy do kontaktu z naszymi kosultantami : 61 640 64 64.
Loty do ARUBY ARUBA
Aruba jest wyspą Archipelagu małych Atyli i jest Samorządnym Krajem członkowskim Królestwa Niderlandów odkryta w 1499 roku przez hiszpańskich żeglarzy. Całkowita powierzchnia Aruby liczy 180 km2. Na wyspie występuje 106 05 mieszkańców. Stolicą wyspy jest Oranjestadt (30 000 mieszkańców). Językiem urzędowym jest język niderlandzki i papiamento. Klimat panujący na wyspie to klimat równikowy. Najwyższe wzniesienie to położona w środkowej części wyspy Góra Jamanota (188 m.n.p.m), gdzie znajduje się Narodowy Park Arikok, w którym można się natknąć na tropikalne gatunki ptaków. Kaktusy, krzewy cierniste, agawy i aloes są główną roślinnością, z jaką możemy się tam spotkać oraz która kształtuje niezapomniane krajobrazy wyspy. Rośnie tam również 48 gatunków drzew, z których 11 to rzadkie i niespotykane okazy.

Turystyka na Arubie to obok przemysłu naftowego bardzo ważny czynnik gospodarczy. Rocznie przewija się ok. 1,5 miliona turystów (głównie z USA, ale również z Niemiec). Wyspa oferuje wiele atrakcji, między innymi duże fale dla surferów oraz piękne piaszczyste plaże dla zwolenników kąpieli słonecznych nad ciepłymi wodami Morza Karaibskiego. Dzięki opustoszałym kopalniom złota oraz tajemniczym zakątkom wyspy można przeżyć niezapomniane przygody oraz poczuć atmosferę Aruby. Oranjestadt oferuje również wiele atrakcji dla wielbicieli sportu.

Aruba słynie ze swoich pól golfowych oraz idelanego miejsca do nurkowania, gdzie można natknąć się na niespotykane gatunki ryb, przepiękne rafy koralowe oraz wraki statków. Aruba jest również wyspą, dającą możliwość przeżycia romatycznych chwil oraz jednym z ostatnich miejsc na ziemii, gdzie można uciec od codzienności i cieszyć się otatczającą naturą niezmąconą przez człowieka.
Nasza oferta biletów lotniczych do ARUBY jest stale aktualizowana, oferujemy bilety w najlepszych promocyjnych cenach. Dodatkowo proponujemy Państwu zakup ubezpieczenia podróżnego oraz zarezerwowanie hotelu.