Tanie Loty do BAHRAJNU

W naszym portalu znajdą Państwo ofertę lotów do BAHRAJNU zarówno tradycyjnych linii lotniczych jak i tanich przewoźników. Aby znaleźć najtańsze bilety na loty do BAHRAJNU zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. Jeżeli prezentowne oferty lotów do BAHRAJNU nie będą spełniały Państwa wymagań zachęcamy do kontaktu z naszymi kosultantami : 61 640 64 64.
Loty do BAHRAJNU BAHRAJN
Bahrajn to państwo wyspiarskie położone w Azji o całkowitej powierzchni 665 km2. Stolicą państwa a zarazem największym miastem w kraju jest Manama (155 000 mieszkańców). Językiem urzędowym jest język arabski. Walutą kraju jest Dinar Bahrajnu. Klimat przeważający w kraju to klimat zwrotnikowy skrajnie suchy. Bahrajn leży pomiędzy Arabią Saudyjską a Półwyspem Kataru i składa się z 33 wysp. Bahrajn, jako jedno z najbogatszych państw świata, oferuje przyjezdnym wiele atrakcji oraz zabytków architekury takich jak: Qal`at al-Bahrain, budowle pochodzące sprzed naszej ery, najstarszy w kraju Meczet Khamis.

Jedną z głównych celów turystycznych jest tajemnicze aagarat al-hayah, tzw. drzewo życia, liczące ok. 400 lat i zaliczające się do cudów świata. Znajduje się ono się na środku pustyni. Nikt nie jest w stanie wytłumaczyć skąd drzewo czerpie wodę niezbędną do przeżycia. Stolica państwa Bahrajn jest doceniana w środowisku fanów rajdów i wyścigów samochodowych. Znajduje się tam bowiem słynny Tor Shakir, gdzie odbywaja się wyścigi Formuły 1 i Formuły 3. Będąc w Manamie warto zajrzeć do Muzeum Narodowego. W Al.-Areen znajduje się park wodny Lost Paradise of Dilmun.

Bahrajn oferuje również liczne atrakcje przyjeżdżającym, którzy podczas urlopu pragną poczuć atmosferę życia nocnego, co jest możliwe między innymi w jednym z najbardziej znanych i lubianych przez turystów, nocnym klubie Aqua Fuego. Rajskie plaże, nowoczesna infrastruktura, liczne domy handlowe oraz ogromana ilość restauracji, w których można skosztować niepowtarzalne smaki z tego rejonu, ale i nie tylko, pozwala na totalne oderwanie się od dnia życia codziennego.
Nasza oferta biletów lotniczych do BAHRAJNU jest stale aktualizowana, oferujemy bilety w najlepszych promocyjnych cenach. Dodatkowo proponujemy Państwu zakup ubezpieczenia podróżnego oraz zarezerwowanie hotelu.