Tanie Loty do BARBADOS

W naszym portalu znajdą Państwo ofertę lotów do BARBADOS zarówno tradycyjnych linii lotniczych jak i tanich przewoźników. Aby znaleźć najtańsze bilety na loty do BARBADOS zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. Jeżeli prezentowne oferty lotów do BARBADOS nie będą spełniały Państwa wymagań zachęcamy do kontaktu z naszymi kosultantami : 61 640 64 64.
Loty do BARBADOS BARBADOS
Barbados to małe państwo położone na Małych Antylach o powierzchni 430 km2, zajmujące wyspę o tej samej nazwie. Ilość mieszkańców wynosi 284 589. Stolicą państwa i zarazem głównym centrum gospodarczym jest Bridgetown (7000 mieszkańców). Językiem urzędowym jest język angielski, walutą kraju natomiast Dolar Barbadosu. Klimat panujący w kraju to klimat podrównikowy wilgotny. Barbados podzielone jest na 11 jednostek administracyjnych i otoczone wodami Oceanu Atlantyckiego.

W stolicy Barbados warto zwiedzić Muzeum Parlamentu i Galerię Bohaterów Narodowych. Bathsheba jest niewielką miejscowością rybacką, która swoim pięknem urzeka każdego, kto do niej zawita. Przepiękne plaże zatykają dech w piersi. Bathsheba jest również doceniana przez fanów windsurfingu. Co roku odbywają się tam bowiem międzynarodowe mistrzostwa w windsurfingu. Będąc w tym mieście warto pamiętać o niepowtarzalnym Flower Forest, parku urzekającym swą niezliczoną ilością przepięknych kwiatów i drzew tropikalnych. Holtown (oryginalnie nazywane Jamestown) to kolejna miejscowość, która również urzeka swoim pięknem. Podczas corocznego Festiwalu Holtown można zapoznać się z kulturą oraz wniknąć w historię tego rejonu. Podczas festiwalu odbywają się wykłady z historii, pokazy mody, konkursy piekności, uliczne parady, koncerty, wydarzenia sportowe i wiele wiele innych atrakcji, czekających na przyjezdnych z różnych zakątków świata, mających ochotę poczuć prawdziwą atmosferę Barbados.

Needham's Point jest miejscowością docenianą nie tylko przez turystów, ale także przez tubylców ze względu na swoje piękne plaże i miejsca, w których można nurkować. Pogoda na Barbados jest wymarzona dla zwolenników kąpieli słonecznych. Miejscowość ta jest również znana dzięki Forcie św. Anny, w którym znajdują się zabytkowe armaty z XIII wieku. Miłośnicy tańca, muzyki i nocnej zabawy powinni koniecznie odwiedzić St.Lawrence Gap z niezliczoną ilością klubów tanecznych.
Nasza oferta biletów lotniczych do BARBADOS jest stale aktualizowana, oferujemy bilety w najlepszych promocyjnych cenach. Dodatkowo proponujemy Państwu zakup ubezpieczenia podróżnego oraz zarezerwowanie hotelu.