Tanie Loty do BELIZE

W naszym portalu znajdą Państwo ofertę lotów do BELIZE zarówno tradycyjnych linii lotniczych jak i tanich przewoźników. Aby znaleźć najtańsze bilety na loty do BELIZE zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. Jeżeli prezentowne oferty lotów do BELIZE nie będą spełniały Państwa wymagań zachęcamy do kontaktu z naszymi kosultantami : 61 640 64 64.
Loty do BELIZE BELIZE
Belize to państwo położone w Ameryce Środkowej ma Półwyspie Jukatan o całkowitej powierzchni 22 966 km2. Podzielone jest na 6 dystryktów. Liczba mieszkańców wynosi 307 899. Stolicą kraju jest Belmopan (ok. 15 000 mieszkańców). Belmopan to nazwa artystyczna, która pochodzi od dwóch słów, tj. Belize i nazwy tamtejszej rzeki - Mopan. Językiem urzędowym jest język angielski. Walutą kraju natomiast jest Dolar Belize. Klimat panujący w państwie to klimat równikowy wybitnie wilgotny. Kraj sąsiaduje z Meksykiem i Gwatemalą a także leży nad Morzem Karaibskim.

Na południu występują góry Maya. Oprócz stolicy miastami wartymi zobaczenia są: Belize City, San Ignacio, Orange Walk Town oraz Dangriga. Belize zachwyca przyjezdnym swoją zróżnicowaną florą. Występują tam bowiem tysiące różnego rodzaju roślinności. Większą powierzchnię kraju pokrywają wilgotne lasy równikowe, w których kryje się wiele niesamowitych gatunków ptaków i zwierząt, na przykład: jaguary, tukany, węże. W rzece (Belize River, 290 km), która jest jednocześnie najdłuższą rzeką w kraju możemy spotkać krokodyle. Atrakcjami, które przyciągają licznych turystów są między innymi przepiękne wybrzeża, wzdłuż których rozciągają się niesamowite laguny.

Kraj ten to idealne miejsce do nurkowania i do surfowania. Jedną z najbardziej znanych atrakcji, jakie ma do zaoferowania Belize to tzw. Wielka Rafa Majów będąca jednocześnie największą z raf koralowych. Belize jest idealnym miejscem dla osób, które zwiedzanie chciałyby połączyć z wypoczynkiem. Przyjeżdżający przychodzą chętnie do Świątyni starożytnych Majów aby poznać ich historię i i kulturę.
Nasza oferta biletów lotniczych do BELIZE jest stale aktualizowana, oferujemy bilety w najlepszych promocyjnych cenach. Dodatkowo proponujemy Państwu zakup ubezpieczenia podróżnego oraz zarezerwowanie hotelu.