Tanie Loty do BERMUDY

W naszym portalu znajdą Państwo ofertę lotów do BERMUDY zarówno tradycyjnych linii lotniczych jak i tanich przewoźników. Aby znaleźć najtańsze bilety na loty do BERMUDY zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. Jeżeli prezentowne oferty lotów do BERMUDY nie będą spełniały Państwa wymagań zachęcamy do kontaktu z naszymi kosultantami : 61 640 64 64.
Loty do BERMUDY BERMUDY
Bermudy to kolonia brytyjska położona na Oceanie Atlantyckim w archipelagu Bermudy. Bermudy liczą 53,3 km2 powierzchni całkowitej. Liczba mieszkańców wynosi 67 837. Stolicą terytorium jest Hamilton, w którym oficjalnie mieszka 969 osób. Językiem urzędowym jest język angielski, walutą natomiast Dolar bermudzki. Archipelag liczy 300 wysp. 20 z nich jest zamieszkanych. Klimat panujący na Bermudach to klimat zwrotnikowy morski. Town Hill (76 m) to najwyższy punkt w kolonii brytyjskiej.

Bermudy są doceniane w kręgu osób, które cenią sobie wypoczynek na piaszczystych plażach i kąpiele w ciepłych wodach. Bermudy oferują wiele takich miejsc. Jedną z napiękniejszych i najbardziej docenianych przez przyjezdnych plaż na Bermudach, jest Horseshoe Bay Beach, plaża która zachwyca swoim pięknem. Ci, którzy byli tam raz, zechcą powrócić. Aby zobaczyć Bermudy z innej perspektywy, warto wybrać się do latarnii morskiej Gibbs Hill, z której rozciąga się zatykająca dech w piersiach panorama wysp.

Bermudy oferują również nieliczoną ilość sportów wodnych (laguny do nurkowania), ale i nie tylko. Można zasmakować się w kuchni tego regionu, w której przodują przede wszytskim ryby i owoce morza podawane na tysiące sposobów. Popularnym daniem, jakie warto spróbować jest paella (ryż z owocami morza). Stolica jest również godna poznania. Oferuje bowiem morskie wycieczki wzdłuż wybrzeża, które zapwwniają niesamowite krajobrazy.
Nasza oferta biletów lotniczych do BERMUDY jest stale aktualizowana, oferujemy bilety w najlepszych promocyjnych cenach. Dodatkowo proponujemy Państwu zakup ubezpieczenia podróżnego oraz zarezerwowanie hotelu.