Tanie Loty do BIAŁORUŚ

W naszym portalu znajdą Państwo ofertę lotów do BIAŁORUŚ zarówno tradycyjnych linii lotniczych jak i tanich przewoźników. Aby znaleźć najtańsze bilety na loty do BIAŁORUŚ zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. Jeżeli prezentowne oferty lotów do BIAŁORUŚ nie będą spełniały Państwa wymagań zachęcamy do kontaktu z naszymi kosultantami : 61 640 64 64.
Loty do BIAŁORUŚ BIAŁORUŚ
Białoruś to państwo położone w Europie Wschodniej o całkowitej powierzchni 207 595 km2. Liczba mieszkańców wynosi 9 489 000. Stolicą kraju jest Mińsk (1 832 800 mieszkańców). Językiem urzędowym jest język białoruski i rosyjski. Waluta kraju to Rubel białoruski. Klimat panujący w państwie to klimat umiarkowany względnie ciepły. Białoruś graniczy z następującycmi państwami: Polską, Litwą, Łotwą, Rosją, Ukrainą. Najwyższym punktem w kraju jest Dzierżyńska Góra (345m). Kraj zachwyca niesamowitą ilością rzek i jezior. Jednym z najbardziej popularnych miejsc, w których można spędzić czas wolny obcując na łonie nautry jest Puszcza Białowieska oraz bagno Jelenia.

Białoruś urzeka także swoją wieloletnią tradycją i niezliczoną ilością zabytków. Znajdują się tutaj przepiękne zamki i barokowe kościoły. Jednym z najbardziej znanych obiektów jest Zespół Zamkowy w Mirze, znajdujący się na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Warto również zwiedzić rezydencję rodziny Radziwiłł w mieście Nieśwież. Stolica kraju, położona nad rzeką Świsłocz, zapewnia przyjezdnym również wiele aktrakcji. Będąc w Mińsku godnym zwiedzenia jest między innymi barokowy Kościół św. Józefa i klasztor bernardynów, zabytkowy cmentarz rzymskokatolicki z XVII wieku oraz Cerkiew św. Aleksandra Newskiego.

Będąc w Grodnie, miastem położonym nad Niemnem, warto pamiętać o Starym Zamku Królewskim z XIV wieku oraz barokowym Kościele Św. Zofii. Warto również zapoznać się z kuchnią białoruską, której podstawą są ziemniaki i zupy.
Nasza oferta biletów lotniczych do BIAŁORUŚ jest stale aktualizowana, oferujemy bilety w najlepszych promocyjnych cenach. Dodatkowo proponujemy Państwu zakup ubezpieczenia podróżnego oraz zarezerwowanie hotelu.