Tanie Loty do BRAZYLII

W naszym portalu znajdą Państwo ofertę lotów do BRAZYLII zarówno tradycyjnych linii lotniczych jak i tanich przewoźników. Aby znaleźć najtańsze bilety na loty do BRAZYLII zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. Jeżeli prezentowne oferty lotów do BRAZYLII nie będą spełniały Państwa wymagań zachęcamy do kontaktu z naszymi kosultantami : 61 640 64 64.
Loty do BRAZYLII BRAZYLIA
Brazylia to państwo położone w Ameryce Południowej o całkowitej powierzchni 8 514 215 km2, co czyni Brazylię piątym pod względem wielkości państwem na świecie. Liczba mieszkańców wynosi 191,5 miliona. Stolicą kraju jest Brasília (2,5 milionów mieszkańców). Językiem urzędowym jest język portugalski, walutą kraju natomiast Real brazylijski. Klimat panujący w kraju to klimat zróżnicowany, który można podzielić na: klimat równikowy wybitnie wilgotny, podrównikowy wilgotny oraz podrównikowy suchy. Brazylia graniczy z Argentyną, Gujaną Francuską, Boliwią, Gujaną, Kolumbią, Paragwajem, Peru, Surinamem, Urugwajem i Wenezuelą.

Brazylia położna jest nad Oceanem Atlantyckim. Kraj słynie na całym świecie ze swojego karnawału w Rio de Janeiro, który dostarcza niezapomnianych wrażeń i daje możliwość przeżycia niesamowitej atmosfery. Podczas karnawału można ulec wszechogarniającemu szaleństwu. Rytmy samby porwywają corocznie tłumy do tańca, kolorowe stroje, zapełniające wręcz ulice miast, sprawiają, że uczestnicy karnawału czują się jakby przebywali w innym świecie. Brazylia jednak to nie tylko karnawały. Kraj daje się również poznać od strony pięknych krajobrazów i zabytków.

We wspomnianym już mieście karnawałów znajduje się 38-metrowy Pomnik Chrystusa Zbawiciela, który w roku 2007 został wliczony do obiektów siedmiu nowych cudów świata. Będąc w stolicy kraju wartym zwiedzenia jest między innymi katedra pod wezwaniem Matki Boskiej z Aparecida, Teatr Narodowy Claudio Santoro oraz Pałac Alvorada. To tylko jedne z nielicznych miejsc, które należy zoabczyć będąc w stolicy kraju.
Nasza oferta biletów lotniczych do BRAZYLII jest stale aktualizowana, oferujemy bilety w najlepszych promocyjnych cenach. Dodatkowo proponujemy Państwu zakup ubezpieczenia podróżnego oraz zarezerwowanie hotelu.