Tanie Loty do BURUNDII

W naszym portalu znajdą Państwo ofertę lotów do BURUNDII zarówno tradycyjnych linii lotniczych jak i tanich przewoźników. Aby znaleźć najtańsze bilety na loty do BURUNDII zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. Jeżeli prezentowne oferty lotów do BURUNDII nie będą spełniały Państwa wymagań zachęcamy do kontaktu z naszymi kosultantami : 61 640 64 64.
Loty do BURUNDII BURUNDIA
Burundi to państwo położone w środkowej Afryce o całkowitej powierzchni 27 834 km2. Liczba mieszkańców kraju wynosi 8 691 005. Stolicą kraju jest Bużumbura (368 000 mieszkańców). Językiem urzędowym w Burundi jest język rundi i francuski. Walutą kraju natomiast jest Frank burundyjski. Burundi graniczy z Rwandą, Tanzanią oraz Demokratyczną Republiką Konga i położne jest nad jeziorem Tanganika. Państwo podzielone jest na 17 prowincji. Klimat panujący w kraju to klimat podrównikowy.

Jedne z głównych misat to Ngozi, Bururi, a także Gitega. Burundi to słabo zurbanizowane państwo, dlatego posiada tak wiele, zatykających dech w piersiach, walorów krajobrazowych. Będąc w stolicy kraju, usytuowanej nad jeziorem, można oprócz wypoczynku na plaży, zwiedzić Centrum Kultury Islamskiej oraz muzea. W mieście Bujumbra można zajrzeć do Muzeum Geologicznego, w mieście Gitea natomiast warto zwiedzić Muzeum Życia. Produkuje się tu mydło, cement, a także eksportuje kawę, rudę cyny oraz skórę. Będąc w Burundi, mamy możliwość poznać całkiem inny przebieg dnia ponieważ życie w Burundi płynie znacznie wolniej niż w innych krajach.

Zwiedzając kraj można zetknąć się z plemionami, które zamieszkują ten obszar oraz zaznajomić się z ich ciekawą kulturą oraz zwyczajami panującymi wsród mieszkańców. Należy również poznać kuchnię Burundi, której podstawę stanowi maniok, fasola, słodkie ziemniaki lub kukurydza.
Nasza oferta biletów lotniczych do BURUNDII jest stale aktualizowana, oferujemy bilety w najlepszych promocyjnych cenach. Dodatkowo proponujemy Państwu zakup ubezpieczenia podróżnego oraz zarezerwowanie hotelu.