Tanie Loty do CZECH

W naszym portalu znajdą Państwo ofertę lotów do CZECH zarówno tradycyjnych linii lotniczych jak i tanich przewoźników. Aby znaleźć najtańsze bilety na loty do CZECH zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. Jeżeli prezentowne oferty lotów do CZECH nie będą spełniały Państwa wymagań zachęcamy do kontaktu z naszymi kosultantami : 61 640 64 64.
Loty do CZECH CZECHY
Czechy to państwo położone w Europie Środkowej o całkowitej powierzchni 78 864 km2. Liczba mieszkańców wynosi 10 501 197. Stolicą Czech jest Praga. Język urzędowy obowiązujący w Czechach to język czeski. Walutą kraju jest Korona czeska. Klimat panujący w Czechach to klimat umiarkowany. Czechy nie posiadają dostępu do morza. Kraj graniczy z Polską, Austrią, Niemcami oraz Słowacją. Czechy są krajem bardzo docenianym przez turystów. Znajduje się tu bowiem wiele magicznych i pięknych miejsc, wypełnionych zabytkami, które są znane na całym świecie.

Głównym miastem, jakie jest regularnie odwiedzane przez tysiące turystów, jest niepowtarzalna Praga. Zabytkowe centrum stolicy zostało wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Będąc w Pradze należy przespacerować się po starym mieście, Złotej Uliczce oraz po słynnym Moście Karola. Dla fanów literatury niemieckojęzycznej Praga oferuje wiele miejsc powiązanych z Franzem Kafką. Ciekawym obiektem jest również Tańczący Dom. Dla miłośników przyrody stolica Czech zapewnia atrakcje w ogrodach zoologicznych oraz botanicznych. Dla tych, którzy chcą wypocząć z dala od tłumu turystów i zgiełku ulicznego Czechy przygotowały uzdrowiska, między innymi Karlowe Wary a także Mariańskie Łaźnie.

Obok swoich licznych i pięknych miejscowości ze stolicą na czele, Czechy dają możliwość wypoczynku w górach Karkonoszach, gdzie można przyjechać nie tylko latem aby osiągać kolejne szczyty, ale także zimą, gdzie można poddać się zimowemu szaleństwu na nartach lub snowboardzie.
Nasza oferta biletów lotniczych do CZECH jest stale aktualizowana, oferujemy bilety w najlepszych promocyjnych cenach. Dodatkowo proponujemy Państwu zakup ubezpieczenia podróżnego oraz zarezerwowanie hotelu.