Tanie Loty do DANII

W naszym portalu znajdą Państwo ofertę lotów do DANII zarówno tradycyjnych linii lotniczych jak i tanich przewoźników. Aby znaleźć najtańsze bilety na loty do DANII zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. Jeżeli prezentowne oferty lotów do DANII nie będą spełniały Państwa wymagań zachęcamy do kontaktu z naszymi kosultantami : 61 640 64 64.
Loty do DANII DANIA
Dania to państwo położone w Europie Północnej o całkowitej powierzchni 43 094 km2. Liczba mieszkańców wynosi 5 475 791. Stolicą Danii jest Kopenhaga (1 181 239 mieszkańców). Język urzędowy obowiązujący w Danii to język duński. Waluta kraju to Korona duńska. Klimat panujący w Danii to klimat umiarkowany ciepły. Do Danii należą również Wyspy Owcze i Grenlandia ze wspaniałymi i niepowtarzalnymi krajobrazami. Najwyższy punkt w kraju to Yding Skovhoj (170,77 m.n.p.m.).

Będąc w stolicy Danii należy pamiętać o Pałacu Amalienborg Królowej Małgorzaty, Zamku Rosenborg ze zbiorami klejnotów koronnych, a także o pomniku Małej Syrenki. Słynnym obiektem wśród turystów jest charakterystyczny budynek Giełdy Kopenhaskiej, która w dzisiejszych czasach jest siedzibą Duńskiej Izby Handlowej. W Kopenhadze znajduje się również niezliczona ilość parków, w których można odpocząć podczas zwiedzania miasta. Kopenhaga to miasto wielu atrakcji, które przemawia nie tylko do osób nastawionych na zwiedzanie podczas urlopu. Kopenhaga oferuje bowiem restauracje, w których można poznać smaki duńskiej kuchni, a także kawiarnie, bary i dyskoteki, dzięki którm turyści mogą poznać życie nocne, jakie toczy się nie tylko w stolicy, ale również w innych duńskich miastach.

Kolejnym miastem godnym poznania podczas pobytu w Danii jest Bakken, w którym znajduje się najstarszy park rozrywki w Europie. Jest to idealne miejsce dla osób z dziećmi. Liczne atrkacje, jak na przykład wesołe miasteczko oraz duża ilość ścieżek rowerowych zapewniają atrakcje dla całej rodziny. Dania to państwo, w którym można spędzić urlop zarówno latem, jak i zimą.
Nasza oferta biletów lotniczych do DANII jest stale aktualizowana, oferujemy bilety w najlepszych promocyjnych cenach. Dodatkowo proponujemy Państwu zakup ubezpieczenia podróżnego oraz zarezerwowanie hotelu.