Tanie Loty do DOMINIKANY

W naszym portalu znajdą Państwo ofertę lotów do DOMINIKANY zarówno tradycyjnych linii lotniczych jak i tanich przewoźników. Aby znaleźć najtańsze bilety na loty do DOMINIKANY zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. Jeżeli prezentowne oferty lotów do DOMINIKANY nie będą spełniały Państwa wymagań zachęcamy do kontaktu z naszymi kosultantami : 61 640 64 64.
Loty do DOMINIKANY DOMINIKANA
Dominikana (Republika Dominikańska) to państwo położone na Karaibach o całkowitej powierzchni 48 730 km2. Liczba mieszkańców na Dominikanie wynosi 9 507 133. Stolicą Dominikany jest Santo Domingo (2 023 029 mieszkańców). Językiem urzędowym obowiązującym na Dominikanie jest język hiszpański, waluta to Peso dominikańskie. Na Dominikanie panuje klimat podrównikowy wilgotny. Najwyższym punktem na Dominikanie i jednocześnie na Karaibach jest Pico Duarte (3 098 m.n.p.m.).

Dominikana jest położona między Oceanem Atlantyckim a Morzem Karaibskim. Piękne oraz dobrze zagospodarowane plaże na Dominikanie przyciągają corocznie tysiące turystów z całego świata, którzy pragną słońca oraz wypoczynku pod palmami. Piaszczyste plaże są również idealnym miejscem dla miłośników sportów wodnych. Jednym z ciekawych miejsc, które daje możliwość zapoznania się z podwodnym światem Dominikany jest Juan Dolio. Dominikana to również państwo, w którym znajduje się niezliczona ilość zabytków. Dla osób nastawionych na zwiedzanie, dobrym punktem wyjściowym jest stolica Dominikany, Santo Domingo. W centrum miasta (Zona Colonial) znajdują się historyczne zabytki, wpisane na listę zabytków UNESCO. Będąc w stolicy Dominikany należy zobaczyć również katedrę, która jest najstarszym kościołem w Ameryce. Nie można przeoczyć także pięknego pałacu Casa del Almirante z XVI wieku.

Oprócz stolicy Dominikany, w której należy bezwarunkowo spędzić kilka wolnych chwil, nie można zapomnieć o innych miastach, które również zapewniają niezapomniane przeżycia i krajobrazy. Są nimi między innymi: Santiago de los Caballeros, La Romana oraz San Pedro de Macorís. Podczas pobytu na Dominikanie zwiedzający mają możliwość podziwiania niespotykanych gatunków roślin oraz zwierząt, między innymi w Parku Narodowym Los Ha?tises, położonym w pobliżu stolicy Dominikany. Jedną z kolejnych atrakcji Dominikany, cieszącą się ogromnym zainteresowaniem wśród turystów, są wycieczki do tropików, w których można poczuć prawdziwy klimat wyspy.
Nasza oferta biletów lotniczych do DOMINIKANY jest stale aktualizowana, oferujemy bilety w najlepszych promocyjnych cenach. Dodatkowo proponujemy Państwu zakup ubezpieczenia podróżnego oraz zarezerwowanie hotelu.