Tanie Loty do FILIPIN

W naszym portalu znajdą Państwo ofertę lotów do FILIPIN zarówno tradycyjnych linii lotniczych jak i tanich przewoźników. Aby znaleźć najtańsze bilety na loty do FILIPIN zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. Jeżeli prezentowne oferty lotów do FILIPIN nie będą spełniały Państwa wymagań zachęcamy do kontaktu z naszymi kosultantami : 61 640 64 64.
Loty do FILIPIN FILIPINY
Filipiny to pańswto położone w południowo-wschodniej Azji o całkowitej powierzchni 299 764 km2. Liczba mieszkańców Filipin wynosi 88 574 614. Stolicą Filipin jest Manila (1 660 714 mieszkańców). Język urzędowy obowiązujący na Filipinach to język filipiński. Waluta Filipin to Peso filipińskie. Klimat panujący na Filipinach to klimat przeważająco równikowy wybitnie wilgotny. Filipiny położone są na Oceanie Spokojnym. Najwyżsszy szczyt na Filipinach i jednocześnie najwyższy w tym państwie to Apo (2 954 m), który w 1936 roku został uznany jako park narodowy.

Do głównych atrakcji turystycznych Filipin należą między innymi lasy tropikalne, a także liczne plaże, które oferują wiele miejsc do nurkowania. Wyprawy na rafę Tubbahata na Morzu Sulu są jedną z najciekawszych propozycji dla miłośników wody. Fani wycieczek górskich znajdą również coś dla siebie ponieważ wyprawy w góry w pobliżu wyspy Luzon zapewniają niesamowite widoki oraz przeżycia. Do obiektów na Filipianch, które zostały wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO należą: Kościoły barokowe w Manili, Santa Maria, Paoay i Miag, Tarasowe pola ryżowe Kordylierów Filipińskich, Park Morski Rafy Tubbataha, Dzielnica kolonialna w Vigan oraz Park Narodowy Rzeki Podziemnej Puerto Princesa. Będąc w stolicy Filipin należy pamiętać o Parku Rizal, zabytkowych świątyniach katolickich, pałacu gubernatora i arcybiskupa, a także o pozostałościach budowli z czasów kolonialnych.

Filipiny to kraj o długiej tradycji dlatego pod tym względem są również godne poznania. We wspomnianym wcześniej Parku Rizal odbywają się bardzo często koncerty, które dają możliwość wniknięcia w kulturę mieszkańców Filipin.
Nasza oferta biletów lotniczych do FILIPIN jest stale aktualizowana, oferujemy bilety w najlepszych promocyjnych cenach. Dodatkowo proponujemy Państwu zakup ubezpieczenia podróżnego oraz zarezerwowanie hotelu.