Tanie Loty do FRANCJI

W naszym portalu znajdą Państwo ofertę lotów do FRANCJI zarówno tradycyjnych linii lotniczych jak i tanich przewoźników. Aby znaleźć najtańsze bilety na loty do FRANCJI zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. Jeżeli prezentowne oferty lotów do FRANCJI nie będą spełniały Państwa wymagań zachęcamy do kontaktu z naszymi kosultantami : 61 640 64 64.
Loty do FRANCJI FRANCJA
Francja to państwo położone w Europie Zachodniej o całkowitej powierzchni 674.843 km2. Liczba mieszkańców Francji wynosi 65.447.374. Stolicą Francji jest synny na całym świecie romantyczny Paryż. Językiem urzędowym jest język frnacuski. Waluta obowiązująca we Francji to Euro. Klimat panujący we Francji to klimat umiarkowany, na wybrzeżu atlantyckim zaś panuje klimat oceaniczny. Francja graniczy z Belgią, Niemcami, Szwajcaria, Luksemburgiem, Włochami, Monako, Hiszpanią i Andorą. Francja posiada także zamorskie terytoria, które sąsiadują z Brazylią, Antylami Holenderskimi, Surinamem. Najwyższym punktem we Francji i zarazem najwyższym szczytem gór Alp i Europy jest Mont Blanc (4 810 m).

Francja od dawna zajmuje pierwsze miejsca w rankingu państw najczęściej odwiedzanuch przez turystów. Stolicą Francji jest słynny Paryż, który wywołuje w zwiedzających zachwyt pomieszany z nutką nostalgii. Większość uważa również Paryż za światową stolicę mody i kultury. Paryż jest miejscem wręcz nasyconym zabytkami architektonicznymi. Jest to również miasto zakochanych, które pozwala na romantyczne uniesienia. Samej stolicy Francji należałoby poświęcić kilka dni aby zwiedzić wszystkie zabytkowe i słynne miejsca. Jeżeli jednak nie mamy tylu dni do dyspozycji, należy skoncentrować się na tych najważniejszych, o których głośno na całym świecie. Są nimi między innymi: Wieża Eiffla, Katedra Notre - Dame, cmentarz Pere Lachaise, na którym pochowane zostały takie sławy jak: Jean La Fontaine, Moleir, Jima Morrison, Edith Piaf oraz Fryderyk Chopin. Będąc w Paryżu należy obowiązkowo zobaczyć Plac Vendome, Łuk Triumfalny, Luwr, muzeum w którym znajdują się jedne z najsłynniejszych eksponatów na świecie, tj.: Wenus z Milo, Nike z Samotraki oraz portret Mona Lisy.

Drugim najważniejszym regionem Francji jest Lazurowe Wybrzeże nad morzem Śródziemnym we francuskiej Prowansji, który odwiedzany jest przez tysiące turystów. Rejon ten zapewnia przede wszytskim wypoczynek na rajskich plażach oraz korzystanie z uciech, jakie zapewnia nocne życie (np. w Monako).
Nasza oferta biletów lotniczych do FRANCJI jest stale aktualizowana, oferujemy bilety w najlepszych promocyjnych cenach. Dodatkowo proponujemy Państwu zakup ubezpieczenia podróżnego oraz zarezerwowanie hotelu.