Tanie Loty do GRECJI

W naszym portalu znajdą Państwo ofertę lotów do GRECJI zarówno tradycyjnych linii lotniczych jak i tanich przewoźników. Aby znaleźć najtańsze bilety na loty do GRECJI zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. Jeżeli prezentowne oferty lotów do GRECJI nie będą spełniały Państwa wymagań zachęcamy do kontaktu z naszymi kosultantami : 61 640 64 64.
Loty do GRECJI GRECJA
Grecja (Republika Grecka) to państwo położone południowo-wschodniej Europie o całkowitej powierzchni 131 957 km2. Liczba mieszkańców w Grecji wynosi 11 260 402. Stolica Grecji to Ateny. Językiem urzędowym obowiązującym w Grecji jest język grecki, walutą natomiast jest Euro. Klimat panujący w Grecji to klimat śródziemnomorski. Grecja sąsiaduje z następującymi państwami: Albania, Bułgaria, Turcja, Republika Macedonii. Grecja ma dostep do następujących mórz: Morze Egejskie, Morze Kreteńskie, Morze Jońskie oraz Morze Śródziemne.

Grecja jest krajem, które uznawane jest na całym świecie za kolebkę cywilizacji. W Grecji można napotkać wiele świadectw klasycznej architektury. Budynki takie jak Partenon lub teatr Dionizosa oddają charakterystykę antycznych budowli. W XIX wieku stanowiły one boweim przykład klasycyzmu, który wówczas odgrywał istotną rolę. Grecja jest krajem o tak bogatej kulturze i historii, że nie można jej zwiedzić podczas jednego pobytu. Grecja to kraj, do którego się powraca i zakochuje w nowo poznanych miejscach.

Będąc w Grecji należy bezwarunkowo zwiedzić Delfy, Akropol i Mykeny. Nie wolno również pominąć starożytnych Aten, które swoim urokiem sprawiają, że zwiedzający pragnie wracać do nich tak często, jak to tylko możliwe. Będąc w stolicy Grecji należy zwiedzić Akropol Ateński, Wieżę Wiatórw, Świątynię Zeusa Olimpijskiego oraz XI- wieczny kościół Kapnikarea. Grecja to również wyśmienita, znana na całym świecie kuchnia oraz nocne życie, którego nie należy pominąć podczas pobytu w kraju. Grecja to państwo, które gwarantuje również wypoczynek na przepięknych plażach oraz jest idealnym miejscem dla miłośników sportów wodnych.
Nasza oferta biletów lotniczych do GRECJI jest stale aktualizowana, oferujemy bilety w najlepszych promocyjnych cenach. Dodatkowo proponujemy Państwu zakup ubezpieczenia podróżnego oraz zarezerwowanie hotelu.