Tanie Loty do GRUZJI

W naszym portalu znajdą Państwo ofertę lotów do GRUZJI zarówno tradycyjnych linii lotniczych jak i tanich przewoźników. Aby znaleźć najtańsze bilety na loty do GRUZJI zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. Jeżeli prezentowne oferty lotów do GRUZJI nie będą spełniały Państwa wymagań zachęcamy do kontaktu z naszymi kosultantami : 61 640 64 64.
Loty do GRUZJI GRUZJA
Gruzja to pańswto położone na Kukazie Południowym o całkowitej powierzchni 69.700 km2. Liczba mieszkańców Gruzji wynosi 4.436.400. Stolicą Gruzji i jedocześnie największym państwem w Gruzji jest Tbilisi (1.152.505 mieszkańców). Językiem urzędowym obowiązującym w Gruzji jest język gruziński, walutą natomiast jest Lair. Klimat panujący w Gruzji to klimat podzwrotnikowy. Gruzja sąsiaduje z następującymi państwami: Azerbejdżan, Armenia, Turcja oraz Rosja. Gruzja ma również dostęp do Morza Czarnego. Najwyższy szczyt w Gruzji to Szchara (5.200 m).

Będąc w stolicy Gruzji należy pamiętać o zabytkach architektury średniwiecznej, ruinach wierdzy Narikala z IV-XVII wieku, zamku Metechi, bazylice z VI wikeu oraz katedrze z VI-VII wieku. Tbilisi to miasto, w którym można również poznać kulturę i zwyczaje panujące wśród mieszkanców Gruzji. Październik daje ku temu okazję. Odbywa się tam wówczas Festiwal Tbilisoba, podczas którego oragnizowane są liczne koncerty oraz kiermasze. Będąc w Mccheta, w jednej z najstarszych miejscowości Gruzji należy zwiedzić katedrę Sweti Cchoweli, pochodzącą z XI wieku, jak również Monastyr Dżwari z VI wieku. Dla osób, które pragną spędzić czas na łonie natury, idealnym miejscem jest między innymi Bordżomsko-Charagaulski Park Narodowy, a także Waszlowański Park Narodowy.

Gruzja posiada przeważająco teren górzysty, dlatego jest idealnym miejscem wypoczynku dla miłośników górskich wycieczek. Górne Svantei w Górach Kaukaz natomiast, znajdujące się na liście światowego dziedzictwa UNESCO, przeniesie zwiedzających w świat średniowiecznych wiosek oraz niezapomnianych karjobrazów.
Nasza oferta biletów lotniczych do GRUZJI jest stale aktualizowana, oferujemy bilety w najlepszych promocyjnych cenach. Dodatkowo proponujemy Państwu zakup ubezpieczenia podróżnego oraz zarezerwowanie hotelu.