Tanie Loty do HOLANDII

W naszym portalu znajdą Państwo ofertę lotów do HOLANDII zarówno tradycyjnych linii lotniczych jak i tanich przewoźników. Aby znaleźć najtańsze bilety na loty do HOLANDII zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. Jeżeli prezentowne oferty lotów do HOLANDII nie będą spełniały Państwa wymagań zachęcamy do kontaktu z naszymi kosultantami : 61 640 64 64.
Loty do HOLANDII HOLANDIA
Holandia to państwo położone w Europie Zachodniej o całkowitej powierzchni 41.528 km2. Stolicą Holandii jest Amsterdam (767.849), jedna z najpiękniejszych stolic w Europie. Język urzędowy obowiązujący w Holandii to język niderlandzki i fryzyjski, waluta natomiast to Euro. Klimat panujacy w Holandii to klimat umiarkowany ciepły, morski. Holandia sąsiaduje z Belgią i Niemcami oraz położona jest nad Morzem Północnym. Holandia kojarzona jest na całym świecie jako kraj tulipanów, wiatraków, a także wyśmienitego sera.

Będąc w Holandii, miłośnicy przyrody bardzo chętnie zaglądają do Parku Narodowego De Biesbosch, Hoge Veluwe und Veluwezoom. Jedną z kolejnych atrakcji jest Keukenhof, ogród, w którym zachwyt wzbudzają tulipany, hiacynty, nacyze, lilie oraz krokusy. Będąc w Holandii warto wybrać się na wyspę, Schiermonnikoog, która stanowi zarazem kolejny Park Narodowy. Schiermonnikoog jest miejscem idealnym dla osób, które podczas swojego wypoczynku pragną się wyciszyć i przebywać z dala od zgiełku miasta. Będąc w stolicy Holandii, która jest bardzo atrakcyjnym miejscem dla turystów, warto pojawić się w Muzeum Van Gogha, przespacerować się słynnym Placem Dam oraz wejść na wieżę kościoła Westerkerk, z którego rozpociera się przepiękna panorama na Amsterdam.

Punktem obowiązkowym w Holandii jest Dzielnica Czerwonych Latarni. Rembrandtplein to plac, który przyciąga turystów ze względu na swoją ogromną ilość barów, restauracji, nocnych klubów rozrywkowych, w których można poczuć smak życia nocnego w Holandii. Warto również zapozna się z kuchnią holenderską. Typową potrawą jest Stamppot, ziemniaki wymieszane z warzywami i boczkiem oraz gotowana tylko w porze zimowej Erwtensoep, zupa grochowa.
Nasza oferta biletów lotniczych do HOLANDII jest stale aktualizowana, oferujemy bilety w najlepszych promocyjnych cenach. Dodatkowo proponujemy Państwu zakup ubezpieczenia podróżnego oraz zarezerwowanie hotelu.