Tanie Loty do IRLANDII

W naszym portalu znajdą Państwo ofertę lotów do IRLANDII zarówno tradycyjnych linii lotniczych jak i tanich przewoźników. Aby znaleźć najtańsze bilety na loty do IRLANDII zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. Jeżeli prezentowne oferty lotów do IRLANDII nie będą spełniały Państwa wymagań zachęcamy do kontaktu z naszymi kosultantami : 61 640 64 64.
Loty do IRLANDII IRLANDIA
Irlandia to państwo położone w Europie Zachodniej o całkowitej powierzchni 70.182 km2. Stolicą Irlandii jest Dublin. Językiem urzędowym obowiązującym w Irlandii jest język irlandzki i angielski. Waltula Irlandii to Euro. Klimat panujący w Irlandii to klimat umiarkowany morski. Najdłuższą rzeką jest rzeka Shannon (370 km). Irlandia jest położona nad Oceanem Atlantyckim, Morzem Celtyckim oraz nad Morzem Irlandzkim.

Do najważniejszych miast w Irlandii, które z pewnością należy odwiedzić należą: Dublin, Cork, Limerick, Waterford oraz Galway. Dublin, stolica Irlandii i jednocześnie największe miasto, posiada liczne atrakcje turystyczne. Będąc w Dublinie trzeba obowiązkowo zwiedzić Zamek Dubliński z XIII wieku, Katedrę Chrischurch z XII wieku. Miłośnicy historii i sztuki odnajdą w Dublinie również wiele muzeów oraz galerii sztuki. Dublin jednak to nie tylko zwiedzanie ponieważ znajdują się tam także kapieliska morskie, takie jak: Dún Laoghaire, miasto portowe, w którym corocznie odbywa się Festiwal Kultur Świata. W Parku Phoenix, który zaliczny jest do największych parków miejskich na Europie, można również spędzić kilka wolnych chwil. Irlandia przyciąga tysiące turystów z każdego zakątka świata ponieważ jest krajem o długiej, burzliwej historii oraz ciekawych tradycjach i ludowych zwyczajach. Smakosze powinni również zapoznać się z kuchnią irlandzką, która bazuje na różnego rodzaju mięsa (przede wszystkim baranina), ziemniakach oraz owocach morza. Tradycyjna potrwaa w Irlandii to między innymi Irish stew. Będąc w Irlandii można również zajrzeć do typowego pubu irlandzkiego, który posiada bogaty oraz nietypowy wystrój.

W każdym z irlandzkich pubów można poczuć ducha Irlandii i zasmakować tatmtejszego Guinnessa, piwa, popularnego na całym świecie. Dzięki swoim nietypowym krajobrazom posiada atmosferę, której nie zazna się nigdzie indziej na świecie. Irlandia to kraj przekiępknych zielonych wzgórz oraz dzikiej natury. Jednym z kolejnych miejsc, jakie obowiązkowo należy zoabzyć są Klify Moheru. Irlandia znana jest również ze swoich niesamowitych ogrodów, do których zaliczamy między innymi: Narodowy Ogród Botaniczny oraz Ogród Altmond.
Nasza oferta biletów lotniczych do IRLANDII jest stale aktualizowana, oferujemy bilety w najlepszych promocyjnych cenach. Dodatkowo proponujemy Państwu zakup ubezpieczenia podróżnego oraz zarezerwowanie hotelu.