Tanie Loty do ISLANDII

W naszym portalu znajdą Państwo ofertę lotów do ISLANDII zarówno tradycyjnych linii lotniczych jak i tanich przewoźników. Aby znaleźć najtańsze bilety na loty do ISLANDII zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. Jeżeli prezentowne oferty lotów do ISLANDII nie będą spełniały Państwa wymagań zachęcamy do kontaktu z naszymi kosultantami : 61 640 64 64.
Loty do ISLANDII ISLANDIA
Islandia to państwo położone w Europie Północnej, w północnej części Oceanu Atlantyckiego o całkowitej powierzchni 103 125 km2. Stolicą Islandii jest Reykjavík (119 547 mieszkańców). Język urzędowy w Islandii to język islandzki. Walutą Islandii natomiast jest Korona Islandzka. Klimat panujący w Islandii to klimat morski. Najwyższy szczyt to Hvannadalshnúkur (2 110 m). Islandia jest pięknym krajem o bogatej i ciekawej kulturze, która przejawia się w każdym zakątku tego kraju. Islandia zapewnia turystom wiele atrakcji, do których można zaliczyć przede wszystkim wycieczki, podczas których można obserwować wieloryby, wyprawa poza koło biegunowe oraz wyprawy po lodowcu na wyspę Grimsey.

Będac w stolicy Islandii, bogatej w obiekty kultury należy obowiązkowo zwiedzić Muzeum Narodowe, Teatr Narodowy oraz Plac Austurvollur. Najpopularniejszym celem turystycznym są rejony Gejzeru, wodospadu Guli, doliny Thingavallavain oraz wulkanu Hek-la. Bardzo często odwiedzany jest również Park Narodowy Skaftafell. Kolejnym miejscem wartym wyprawy jest Akureyri, miasto, które słynie z licznych muzeów oraz ogrodu botanicznego Lystigaraurinn.

Będąc w miejscowości Gulfoss, nie wolno zapomnieć o Złotym Wodospadzie, który jest niepodwarzalną atrakcją tego regionu. Islandia to kraj idealny dla ludzi, którzy podczas swojego wypoczynku cenią sobie spokój, piękno przyrody oraz spędzanie wolnego czasu na spacerach wzdłuż morza lub podczas górskich wypraw. Islandia kryje również niepowtarzalny klimat tejmnieczej wyspy, który udziela się każdemu, kto tutaj przyjedzie.
Nasza oferta biletów lotniczych do ISLANDII jest stale aktualizowana, oferujemy bilety w najlepszych promocyjnych cenach. Dodatkowo proponujemy Państwu zakup ubezpieczenia podróżnego oraz zarezerwowanie hotelu.