Tanie Loty do IZRAELA

W naszym portalu znajdą Państwo ofertę lotów do IZRAELA zarówno tradycyjnych linii lotniczych jak i tanich przewoźników. Aby znaleźć najtańsze bilety na loty do IZRAELA zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. Jeżeli prezentowne oferty lotów do IZRAELA nie będą spełniały Państwa wymagań zachęcamy do kontaktu z naszymi kosultantami : 61 640 64 64.
Loty do IZRAELA IZRAEL
Izrael to państwo położone w Azji Zachodniej o całkowitej powierzchni 22 145 km2. Stolicą Izraela jest Jerozolima (769.400 mieszkańców). Językiem urzędowym w Izraelu jest język hebrajski i arabski. Waluta obowiązująca w Izraelu to Nowy izraelski szekel. Kliamt panujący na przeważającym obszarze Izraela to klimat umiarkowany. Izrael graniczy z następującymi krajami: Liban, Syria, Jordania oraz Egipt.

Izrael leży nad Morzem Śródziemnomorskim oraz ma niewielki dostęp do Morza Czerwonego. Izrael jest państwem, w którym występują różnorodne gatunki roślin i zwierząt. Ze względu na pięne krajobrazy jak i na ciekawe miejsca historyczne, Izrael odwiedzany jest przez miliony turystów w ciągu roku. Będąc w Jerozolimie, stolicy i zarazem największym miastem Izraela, należy pamiętać o jej długowiekowej historii i wybrać się na Stare Miasto, na którym możemy zwiedzić Plac Świątyni, gdzie znajduje się Święta Skała, najstarszy obiekt kultu żydowskiego i muzułmańskiego. Największym sanktuarium kultu chrześcijańskiego zaś jest w Jerozolimie Bazylika Św. Grobu, znajdująca się na wzgórzu Golgota, warto pamiętać również o Górze Oliwnej. Innymi popularnymi wśród przyjezdnych rejonami są między innymi Zatoka Hajfy, kurort Ejlat, Wzgórza Golan, Chrystusowa Galilea i Nazaret.

Na uwagę zasługuje również płaskowyż Masada, widniejący na liście światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Kolejnym miastem, którego obiekty również zostały wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO to Akka. W październiku jest tam organizowany corocznie Festiwal Izraelskiego Teatru Alternatywnego, w którym warto wziąć udział. Zwiedzając Akkę należy pamiątać o Starym Mieście otoczonym fortyfikacjami. Miasto Akka oferuje także wypoczynek na przepięknych plażach. Jednym z najbardziej uczęszczanych miejsc kąpielowych jest plaża Purpurowa.
Nasza oferta biletów lotniczych do IZRAELA jest stale aktualizowana, oferujemy bilety w najlepszych promocyjnych cenach. Dodatkowo proponujemy Państwu zakup ubezpieczenia podróżnego oraz zarezerwowanie hotelu.