Tanie Loty do JAMAJKI

W naszym portalu znajdą Państwo ofertę lotów do JAMAJKI zarówno tradycyjnych linii lotniczych jak i tanich przewoźników. Aby znaleźć najtańsze bilety na loty do JAMAJKI zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. Jeżeli prezentowne oferty lotów do JAMAJKI nie będą spełniały Państwa wymagań zachęcamy do kontaktu z naszymi kosultantami : 61 640 64 64.
Loty do JAMAJKI JAMAJKA
Jamajka to pańswto położone na Morzu Karaibskim o całkowitej powierzchni 10.991 km2. Stolica Jamajki to Kingston (660.000 mieszkańców). Język urzędowy obowiązujący na Jamajce to język angielski. Waluta kraju to Dolar jamajski. Klimat panujący na Jamajce to klimat podrównikowy. Najwyższy szczyt Jamajki to Blue Mountain Peak (2 256 m) znajdujący się w pasmie Gór Błękitnych. Jamajka posiada bardzo zróżnicowany świat roślin i zwierząt. Na Jamajce można spotkać wiele egzotycznych zwierząt, takich jak: kolibry, manaty, krokodyle oraz papugi. Będąc w stolicy jak również miastem portowym Jamajki, Kingston jest jednym z głównych celów, jaki obierają sobie turyści.

Na Jamajce znajduje się Muzeum Boba Marleya. W Kingston znajdują się także piękne ogrody botaniczne Hope, Hiszpańskie Miasto z Katedrą St. James. Kolejnym pięknym miastem godnym uwagi jest Falmouth, w którym można poznać bliżej kulturę mieszkańców Jamajki, chociażby na rynku, gdzie sprzedawane są owoce, warzywa, a także produkty wytwarzane przez handlarzy. W Falouth oferuje również wiele zabytków oraz piękne plaże, na których można wypocząć od zgiełku życia miejskeigo. Obowiązkowym punktem na Jamajce jest także Błękitna Laguna oraz popularna miejscowość, Ocho Rios. Warto również spłynąć rzeką Rio Grande i podziwiać przepiękne krajobrazy Jamajki, które pozostają w pamięci do końca życia.

Jamajka kojarzona jest na całym świecie ze specyficznym stylem bycia mieszkańców Jamajki oraz ich spokojnym, bezstresowym oraz optymistycznym podejściem do życia. Już po kilku minutach pobytu na Jamajce bowiem, przyjezdnym udziela się cudowna jamajska atmosfera, którą można poznać jeszcze bliżej podczas podróży po niezwukłych miejscowościach Jamajki oraz wieczorami w loklanych barach.
Nasza oferta biletów lotniczych do JAMAJKI jest stale aktualizowana, oferujemy bilety w najlepszych promocyjnych cenach. Dodatkowo proponujemy Państwu zakup ubezpieczenia podróżnego oraz zarezerwowanie hotelu.