Tanie Loty do JAPONII

W naszym portalu znajdą Państwo ofertę lotów do JAPONII zarówno tradycyjnych linii lotniczych jak i tanich przewoźników. Aby znaleźć najtańsze bilety na loty do JAPONII zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. Jeżeli prezentowne oferty lotów do JAPONII nie będą spełniały Państwa wymagań zachęcamy do kontaktu z naszymi kosultantami : 61 640 64 64.
Loty do JAPONII JAPONIA
Japonia to państwo położone u wschodnich wybrzeży kontynentu azjatyckiego o całkowitej powierzchni 377 835 km2. Stolicą Japonii Tokio (8 483 050 mieszkańców). Język urzędowy w Japonii to język japoński. Walutą obowiązującą w Japonii jest Jen. Klimat panujący w Japoni to klimat zróżnicowany, panuje tu klimat umiarkowany ciepły, jak również klimat podzwrotnikowy.

Japonia, znana na całym świecie oraz corocznie odwiedzana przez miliony turystów przyjeżdżających z każdych zakątków kuli ziemskiej, zachwyca swoją tajemniczością, oryginalną architekturą, bogatą przeszłością. Zachwyca zarówno miłośników historii, sztuki, archeoligii, jak i miłośników leniuchowania podczas urlopu na łonie przepięknej przyrody. Japonia oferuje niezapomniane wrażenia z pobytu w magicznych miejscach tego kraju. Będąc w Tokio, stolicy słynnej na całym świecie, warto odwiedzić klika miejsc, do których można zaliczyć między innymi: Tokijskie Muzeum Narodowe, katedra tokijska, Narodowe Muzeum Sztuki Zachodniej, Galeria Obrazów Meiji w Meiji-jingu Gai-en, gmach World Trade Center i Teatr Narodowy oraz Tokyo Bunka Kaikan - sala koncertowa w popularnym parku Ueno, w którym znajdują się jeszcze liczne świątynie i muzea.

W Japonii znajdują się miejscowości, których obiekty zoastały wpisane na listę światowego dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego UNESCO. Do niektórych z nich należą: miasto Nara, Zabytki buddyjskie zespołu świątynnego Horyu-ji, Zamek Himeji, Pomnik Pokoju w Hiroszimie, Zabytkowe wioski Shirakawa-go i Gokayama, Region Gusuku oraz pokrewne zabytki Królestwa Riukiu i wiele wiele innych. Oprócz zwiedznia miast Japonii i ich zabytków, warto również udać się na wycieczkę do wiosek japońskich, w których można poznać bliżej kulturę oraz tradycje mieszkańców Japonii. Przy okazji zwiedzjący mają okazję zachwycać się dziką przyrodą Japonii, z dala od zgiełku i tysięcy ludzi, przechodzących obok. W Japonii wszystko jest warte zwiedzenia, zobaczenia oraz przeżycia, nie wolno zapomnieć o oryginalnej kuchni japońskiej, która dziwi swoimi smakami.
Nasza oferta biletów lotniczych do JAPONII jest stale aktualizowana, oferujemy bilety w najlepszych promocyjnych cenach. Dodatkowo proponujemy Państwu zakup ubezpieczenia podróżnego oraz zarezerwowanie hotelu.