Tanie Loty do KATARU

W naszym portalu znajdą Państwo ofertę lotów do KATARU zarówno tradycyjnych linii lotniczych jak i tanich przewoźników. Aby znaleźć najtańsze bilety na loty do KATARU zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. Jeżeli prezentowne oferty lotów do KATARU nie będą spełniały Państwa wymagań zachęcamy do kontaktu z naszymi kosultantami : 61 640 64 64.
Loty do KATARU KATAR
Katar to państwo położone na Półwyspie Arabskim nad Zatoką Perską o całkowitej powierzchni 11 521 km2. Liczba mieszkańców w Katarze wynosi 1 015 249. Stolicą Kataru jest Ad-Dauha (400 000 mieszkańców). Językiem urzędowym w Katzrze jest język arabski. Waluta Kataru to Rial katarski. Kliamt panujący w Katarze to kliamt zwrotnikowy suchy. Katar sąsiaduje z następującymi państwami: Arabia Saudyjska oraz Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Będąc w stolicy i zarazem największym mieście Kataru, należy pamiętać o znajdujących się tam: Muzeum Narodowym oraz Muzeum Etnograficznym. Ad-Dauha to jednak nie tylko muzea. Ad-Dauha to również nowoczesne miasto porotwe, które jest nastawione na turystów. W licznych restauracjach można zasmakować w kuchni Kataru, późnym wieczorem natomiast jest możliwość poznać nonce życie. Kolejne miejscowości w Katarze, które cieszą się popularnością wśród turystów to między innymi: Al-Wakra, Umm Salal Muhammad, Umm Salal Ali, Al-Chaur oraz Zubara. Al-Wakra oferuje idealny wypoczynek nie tylko dla miłośników zwiedzania, lecz również dla osób, które podczas swojego urlopu pragną słońca, sportów wodnych lub błogiego leniuchowania na przepięknych plażach.

Katar to państwo godne poznania ze względu na swój nietypowy klimat i atmosferę, panującą na obszrze Kataru oraz wsród mieszkańców. Katar jest odpowiedni dla osób, które za garnicami swojego ojczystego kraju nastawione są na poznawanie kultury innych narodów, tajemniczych zakątków oraz pięknej przyrody.
Nasza oferta biletów lotniczych do KATARU jest stale aktualizowana, oferujemy bilety w najlepszych promocyjnych cenach. Dodatkowo proponujemy Państwu zakup ubezpieczenia podróżnego oraz zarezerwowanie hotelu.