Tanie Loty do KIRGISTANU

W naszym portalu znajdą Państwo ofertę lotów do KIRGISTANU zarówno tradycyjnych linii lotniczych jak i tanich przewoźników. Aby znaleźć najtańsze bilety na loty do KIRGISTANU zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. Jeżeli prezentowne oferty lotów do KIRGISTANU nie będą spełniały Państwa wymagań zachęcamy do kontaktu z naszymi kosultantami : 61 640 64 64.
Loty do KIRGISTANU KIRGISTAN
Kirgistan (Republika Kirgiska) to państwo położone na terenie Azji Środkowej o całkowitej powierzchni 199 900 km2. Liczba mieszkańców Kirgistanu wynosi 5 508 624. Stolica Kirgistanu to Biszkek (900 000 mieszkańców). Językiem urzędowym jest język kirgiski i rosyjski. Waluta obowiązująca w Kirgistanie to Som. Kirgistan sąsiaduje z następującymi państwami: Chiny, Kazachstan, Tadżykistan oraz Uzbekistan. Klimat panujący w Kirgistanie to klimat umiarkowany kontynentalny ciepły. Najwyższy szczyt Kirgistanu to Szczyt Zwicięstwa (7 439 m). Największe jezioro natomiast to Issyk-Kul o powierzchni 6236 km2, nad którym można wypoczywać na pięnych plażach.

Kirgistan to malowniczo położone państwo oferujące wiele atrakcji turystycznych. Jednym z zabytków w Kirgistanie wartym uwagi jest Suyab, znajdujący się na Jedwabnym Szlaku. Kirgistan jest idealnym krajem dla miłośników aktywnego wypoczynku oraz górskiej przyrody. W Kirgistanie można bowiem podziwiać przepiękne miejsca gór Tienszan. Na terenie Kirgistanu można spotkać między innymi wilki, orły, koziorożce oraz jaszczurki. Prak Narodowy Ała Arcza oferuje również przegląd różnorodnej fauny i flory.

Będąc w stolicy i jednocześnie największym i zabytkowym mieście Kirgistanu, turyści powinni pamiętać o Muzeum Historycznym oraz Muzeum Sztuki. W Biszkek znajdują się również liczne parki oraz restauracje, w których można skosztować tradycyjnej kuchni Kirgistanu. Kirgistan oferuje również atrakcje zimą. W górach bowiem można poddać się zimowemu szaleństwu na nartach lub snowboardzie.
Nasza oferta biletów lotniczych do KIRGISTANU jest stale aktualizowana, oferujemy bilety w najlepszych promocyjnych cenach. Dodatkowo proponujemy Państwu zakup ubezpieczenia podróżnego oraz zarezerwowanie hotelu.