Tanie Loty do KOLUMBII

W naszym portalu znajdą Państwo ofertę lotów do KOLUMBII zarówno tradycyjnych linii lotniczych jak i tanich przewoźników. Aby znaleźć najtańsze bilety na loty do KOLUMBII zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. Jeżeli prezentowne oferty lotów do KOLUMBII nie będą spełniały Państwa wymagań zachęcamy do kontaktu z naszymi kosultantami : 61 640 64 64.
Loty do KOLUMBII KOLUMBIA
Kolumbia to państwo położone w Ameryce Południowej o całkowitej powierzchni 1 138 748 km2. Liczba mieszkańców Kolumbii wynosi 41 966 004. Stolicą Kolumbii jest Bogota (6 840 116 mieszkańców). Językiem urzędowym obowiązującym w Kolumbii jest język hiszpański. Waluta Kolumbii to Peso kolumbijskie. Kolumbia graniczy z następującymi państwami: Panama, Wenezuela, Brazylia, Peru, Ekwador. Kolumbia ma również dostęp do Morza Karaibskiego i Oceanu Spokojnego, na których leżą przynależne do Kolumbii wyspy, na przykład: Providencia, Malpelo lub Gorgona.

Klimat panujący w Kolumbii to klimat równikowy. W Kolumbii można wypocząć na wiele sposobów. Będąc w Bogocie, stolicy i równocześnie największym miastem w Kolumbii, należy zwiedzić liczne kościoły, do których należą między innymi: kościół San Francisco i Snata Clara. Warto również zajrzeć do Muzeum Złota (Muzeum del Oro). Bogota to również miasto, gdzie możemy poznać bliżej sztukę i kulturę mieszkańców Kolumbii. Znajduje się tu bowiem dużo teatrów, galerii oraz sal koncertwoych. Warto również zwiedzić Cartagena de Indias, które jest miastem portowym i słynie na całym świecie z ciekawych miejsc i tajemniczych zakątków.

Kolejnym miastem w Kolumbii o magicznej atmosferze jest Leticia. Kolumbia posiada bogatą i piękną przyrodę. Będąc w Kolumbii zachwyci nas świat roślin i zwierząt, a krajobrazów, jakie ujrzymy, nie zapomnimy nigdy w życiu. Kolumbia jest także krajem wielu legend, które jeszcze bardziej podkreślają i nadają charakteru oraz magii temu pięknemu krajowi.
Nasza oferta biletów lotniczych do KOLUMBII jest stale aktualizowana, oferujemy bilety w najlepszych promocyjnych cenach. Dodatkowo proponujemy Państwu zakup ubezpieczenia podróżnego oraz zarezerwowanie hotelu.