Tanie Loty do KOREI

W naszym portalu znajdą Państwo ofertę lotów do KOREI zarówno tradycyjnych linii lotniczych jak i tanich przewoźników. Aby znaleźć najtańsze bilety na loty do KOREI zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. Jeżeli prezentowne oferty lotów do KOREI nie będą spełniały Państwa wymagań zachęcamy do kontaktu z naszymi kosultantami : 61 640 64 64.
Loty do KOREI KOREA
Korea Południowa to państwo położone w Azji Wschodniej o całkowitej powierzchni 99 392 km2. Liczba mieszkańców Korei Południowej wynosi 50 000 000. Stolicą Korei Południowej jest Seul (10 924 870 mieszkańców). Język urzędowy w Korei Południowej to język koreański. Walutą obowiązującą w Korei Południowej jest Won. Klimat panujący w Korei Południowej to klimat zróżnicowany. Na poludniu kraju przeważa klimat zwrotnikowy wilgotny, na północy i zachodzie zaś klimat umiarkowany ciepły.

Korea Południowa to kraj górzysto-wyżynny oraz posiada dostęp do Morza Żółtego i Morza Japońskiego. Korea Południowa jest krajem cieszącym się popularnością wśród miłośników wycieczek oraz wspinaczki górskiej, które swoimi krajobrazami zapewniają niezapomniane przeżycia. Będąc w stolicy kraju warto pamiętać o pałacach dynstii Joseon, Muzeum Narodowym Folkloru oraz Pomniku Ofiar Wojennych. Niewątpliwą atrakcją turystyczną w stolicy Korei Południowej jest również zabytkowa brama Namdaemun z XIV wieku. Kraj słynie również z niezliczonej ilości przepięnych świątyń. Kolejne miasto warte poznania to Busan, w którym znajduje się buddyjska świątynia Pomo sa. Miasto jest także ośrodkiem kulturalnym, w którym znajduje się wiele galerii sztuki oraz muzeów.

Będąc w Busan trzeba pamiętać o rybnym rynku Jagalchi, który swym niepowtarzalnym klimatem oraz szerokim asortymentem przyciąga tysiące turystów oraz mieszkańców Korei Południowej. Korea Południowa oferuje także piękne plaże, na których można nie tylko wypocząć, wygrzewając się w słońcu, ale również uprawiać rozmaite sporty wodne. Jedną z piękniejszych i popularnych wśród turystów plaż jest plaża Haeundae.
Nasza oferta biletów lotniczych do KOREI jest stale aktualizowana, oferujemy bilety w najlepszych promocyjnych cenach. Dodatkowo proponujemy Państwu zakup ubezpieczenia podróżnego oraz zarezerwowanie hotelu.