Tanie Loty do LIBERII

W naszym portalu znajdą Państwo ofertę lotów do LIBERII zarówno tradycyjnych linii lotniczych jak i tanich przewoźników. Aby znaleźć najtańsze bilety na loty do LIBERII zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. Jeżeli prezentowne oferty lotów do LIBERII nie będą spełniały Państwa wymagań zachęcamy do kontaktu z naszymi kosultantami : 61 640 64 64.
Loty do LIBERII LIBERIA
Liberia to państwo położone w Afryce zachodniej o całkowitej powierzchni 111 370 km2. Liczba mieszkańców Liberii wynosi 3 476 608. Stolicą Liberii jest Monrovia (1 010 970 mieszkańców). Język urzędowy Liberii to język angielski. Walutą obowiązującą w Liberii jest Dolar liberyjski. Klimat panujący w Liberii to klimat równikowy wilgotny. Liberia graniczy z: Wybrzeżem Kości Słoniowej, Sierra Leone oraz Gwineą.

Liberia leży nad Oceanem Atlantyckim. Najwyższym szczytem Liberii jest Mount Wuteve (1,440 m). Będąc w stolicy i jednocześnie największym mieście Liberii należy pamiętać o świątyni masońskiej. Liberia to kraj, który swoją unikatową przyrodą zachwyca wszystkich, którzy pojawili się kiedykolwiek na jej terenie. W Liberii bowiem znajdują się liczne parki narodowe. Jednym z nich jest Park Narodowy Loffa-Mano oraz Park Narodowy Sapo. Rezerwat przyrody Nimba-Berge jest również miejscem popularnym wśród przyjezdnych. Tereny wymienionych obszarów zamieszkują różnorodne gatunki zwierząt, między innymi: słonie, bawoły, antylopy, lamparty, szympanse, a także niezliczone gatunki ptaków oraz gadów.

Podczas pobytu w Liberii należy wniknąć w kulturę i życie codzienne mieszkańców tego obszaru, którzy słyną na całym świecie ze swojej gościnności. Warto także zasmakować w kuchni Liberii, której podstawą są przede wszystkim owoce morza, przyrządzone na różne sposoby. W każdej restauracji w Liberii można również skosztować charakterystyczne potrawy z mięsem lub rybami, do których dodaje się siekane liście.
Nasza oferta biletów lotniczych do LIBERII jest stale aktualizowana, oferujemy bilety w najlepszych promocyjnych cenach. Dodatkowo proponujemy Państwu zakup ubezpieczenia podróżnego oraz zarezerwowanie hotelu.