Tanie Loty do ŁOTWY

W naszym portalu znajdą Państwo ofertę lotów do ŁOTWY zarówno tradycyjnych linii lotniczych jak i tanich przewoźników. Aby znaleźć najtańsze bilety na loty do ŁOTWY zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. Jeżeli prezentowne oferty lotów do ŁOTWY nie będą spełniały Państwa wymagań zachęcamy do kontaktu z naszymi kosultantami : 61 640 64 64.
Loty do ŁOTWY ŁOTWA
Łotwa to państwo położone w Europie Północnej o całkowitej powierzchni 64 589 km2. Liczba mieszkańców Łotwy wynosi 2 245 800. Stolicą Łotwy jest Ryga (709 145 mieszkańców). Język urzędowy obowiązujący na Łotwie to język łotewski. Waluta Łotwy to Łat. Łotwa sąsiaduje z następującymi państwami: Litwa, Rosja, Estonia oraz Białoruś.

Łotwa posiada dostęp do Morza Bałtyckiego. Najwyższym punktem na Łotwie jest Gaizinkanals (311 m). Łotwa jest krajem przepięknej przyrody, w którym każdy zakątek posiada unikalną atmosferę. Na terenie Łotwy znajdują się trzy parki narodowe. Jednym z nich jest Park Narodowy Kemeri, którego więszkość zajmują lasy oraz bagna. Ogromną popularnością wśród turystów cieszy się również miejscowość Jurmała, w której znajdują się liczne uzdrowiska. Można tam również wypocząć na przepięknych i dobrze zagospodarowanych plażach. Łotwa posiada wiele atrakcji turystycznych, między innymi słynie ze swojej ogromnej liczby zabytków.

Będąc w stolicy Łotwy należy pamiętać o pozostałościach klasztoru Cystersów, pochodzących z XIII wieku, gotyckim kościele św. Piotra, św. Jana oraz św. Jakuba, a także o zmaku z XIV wieku. Miejscowość Kuldiga jest również warta zwiedzenia. Kuldiga urzeka swoją niepowtarzalną atmosferą. Liczne zabytki, kawiarnie i restauracje oraz przepiękne krajobrazy powodują, że każdy kto odwiedził to miasto, zapragnie tam wrócić. Na terenie miasta znajdują się także wodospady Ventas Rumba. Łotwa to kraj o ciekawej historii i kulturze pełen jezior, lasów oraz pustych plaż.
Nasza oferta biletów lotniczych do ŁOTWY jest stale aktualizowana, oferujemy bilety w najlepszych promocyjnych cenach. Dodatkowo proponujemy Państwu zakup ubezpieczenia podróżnego oraz zarezerwowanie hotelu.