Tanie Loty do MALEZJI

W naszym portalu znajdą Państwo ofertę lotów do MALEZJI zarówno tradycyjnych linii lotniczych jak i tanich przewoźników. Aby znaleźć najtańsze bilety na loty do MALEZJI zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. Jeżeli prezentowne oferty lotów do MALEZJI nie będą spełniały Państwa wymagań zachęcamy do kontaktu z naszymi kosultantami : 61 640 64 64.
Loty do MALEZJI MALEZJA
Malezja to pańswto położone w Azji Południowo-Wschodniej o całkowitej powierzchni 329 758 km2. Liczba mieszkańców Malezji wynosi 27 730 000. Stolicą Malezji jest Kuala Lumpur. Język urzędowy w Malezji to język malajski, waluta natomiast to Ringgit. Malezja obejmuje część Półwyspu Malajskiego oraz część wyspy Borneo. Malezja sąsiaduje z następującymi państwami: Tajlandia, Brunei oraz Indonezja.

Najwyższym punktem w Malezji jest Kinabalu (4 095 m), który jest populranym celem turystycznym. Znajduje się tam bowiem Park Narodowy Kinabalu, w którym można spotkać się z ciekawą i różnorodną roślinnością. Będąc w Kuala Lumpur, należy pamiętać o zwiedzeniu głównej hali targowej, w której znajdują się sklepy oraz restauracje. W stolicy Malezji zanjduje się także Świątynia Chan See Shu Yuen oraz słynne Chinatown. Ogrody Jeziorne są także populrną atrakcją wśród turystów, w których można podziwiać niezliczone ilości gatunków roślinności, motyli oraz tropikalnych ptaków. Kuala Lumpur to także centrum rozywki oraz imprez kulturalnych. W pobliżu stolicy Malezji warto zwiedzić jaskinię Batu oraz Muzeum Orang Asli, w którym można zapoznać się z historią oraz kulturą pierwotnych plemion Malezji.

Malezja to teren niezliczonej ilości parków narodowych oraz parków morskich, do których można zaliczyć między innymi: Park Narodowy Taman Negara (największy park narodowy Malezji), Park Morski Payar oraz Park Morski Palau Redang. Będąc w mieście Malakka, najstaszym mieście w Malezji, należy obowiązkowo zwiedzić Muzeum Dziedzictwa Baba Nyonya, Bukit China, meczet Masjid Kampung Kling oraz Świątynię Poyyatha Vinayagar Moorthi. Malezja to również kraj, w którym odbywaja się liczne święta i festiwale. Malezję warto odwiedzić w listopadzie, kiedy odbywa się festiwal Kota Belud Tamu Besar, gdzie można uczestniczyć w zawodach konnych oraz wyścigach bawołów.
Nasza oferta biletów lotniczych do MALEZJI jest stale aktualizowana, oferujemy bilety w najlepszych promocyjnych cenach. Dodatkowo proponujemy Państwu zakup ubezpieczenia podróżnego oraz zarezerwowanie hotelu.