Tanie Loty do MALTE

W naszym portalu znajdą Państwo ofertę lotów do MALTE zarówno tradycyjnych linii lotniczych jak i tanich przewoźników. Aby znaleźć najtańsze bilety na loty do MALTE zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. Jeżeli prezentowne oferty lotów do MALTE nie będą spełniały Państwa wymagań zachęcamy do kontaktu z naszymi kosultantami : 61 640 64 64.
Loty do MALTE MALTA
Malta to pańswto położone w Europie Południowej na Morzu Sródziemnym. Całkowita powierzchnia Malty wynosi 316 km2. Liczba mieszkańców Malty to 407 265. Stolicą kraju jest Valletta (6 300 mieszkańców). Językiem urzędowym na Malcie jest język maltański oraz język angielski. Waluta Maty to Euro. Klimat panujący na Malcie to klimat podzwrotnikowy, śródziemnomorski. Najwyższym punktem Malty jest Ta'Dmejrek (253 m). Malta jest wyspą oferującą wypoczynek pełen przygód.

Na Malcie bowiem można spotkać się z niezliczoną ilością zabytków, liczących tysiące lat, do których należą między innymi świątynie Hal Saflieni i Ggantija. Mdina to miasto w Malezji, które również dzięki swoim zabytkom jest popularnym celem turystycznym. Do niektórych z nich należą między innymi: Ktedra św. Pawła oraz kaplica św. Agaty. Mdina to miasto urzekające nie tylko swoimi licznymi zabytkami, ale również przepiękny uliczkami, nadającymi specyficzną atmosferę miastu. Mdina położona jest na wzgórzu, z którego rozpościerają się piękne krajobrazy. Malta to kraj nie tylko dla miłosników historii, ale również jest idealnym miesjcem dla miłośników wypoczynku na plaży oraz wygrzewania się w słońcu. Na Malcie bowiem znajdują się bowiem wyśnione palże oraz miejsca, w których można poznać przepiękny podwodny świat Malty.

Na Malcie odbywają się również liczne imprezy kulturalne i festiwale, podczas których czuje się klimat wyspy oraz zapoznaje się z kulturą mieszkańców. Dla smakoszy Malta oferuje zróżnicowane potrawy, które można zamówić w licznych restauracjach. Do tradycyjnych dań serwowanych przez miaszkańców Malty należą między innymi: Timpana, potrawa, w której skład wchodzi przede wszystkim makaron oraz Koryfena, makrela podawana z sałatą lub frytkami.
Nasza oferta biletów lotniczych do MALTE jest stale aktualizowana, oferujemy bilety w najlepszych promocyjnych cenach. Dodatkowo proponujemy Państwu zakup ubezpieczenia podróżnego oraz zarezerwowanie hotelu.