Tanie Loty do MAROKO

W naszym portalu znajdą Państwo ofertę lotów do MAROKO zarówno tradycyjnych linii lotniczych jak i tanich przewoźników. Aby znaleźć najtańsze bilety na loty do MAROKO zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. Jeżeli prezentowne oferty lotów do MAROKO nie będą spełniały Państwa wymagań zachęcamy do kontaktu z naszymi kosultantami : 61 640 64 64.
Loty do MAROKO MAROKO
Maroko to poaństwo położone w północno-zachodniej Afryce o całkowitej powierzchni 446 550 km2. Liczba mieszkańców Maroko wynosi 32 000 000. Stolicą Maroko jest Rabat 2 727 932. Język urzędowy obowiązujący w Maroko to język arabski, walutą Maroko natomiast jest Dirham marokański. Maroko sąsiaduje z Saharą Zachodnią, Algierią, Ceutą i Mellilą oraz posiada dostęp do Oceanu Atlantyckiego, a także Morza Śródziemnego. Najwyższym szczytem Maroka i równecześnie gór Atlas to Dżabal Tubkal (4 165 m).

Klimat panujący w Maroko to klimat śródziemnomorski. Będąc w stolicy Maroka, warto pamiętać między innymi o Pałacu królewskim Dar el-Makhzen, pochodzący z XVIII wieku, ruinach Schalla, meczecie grobowym, mauzoleach oraz o Muzeum Antyków. Oprócz stolicy warto zwiedzić również największe miasto oraz port w Maroko, Casablancę, która jest głównym ośrodnkiem kulturalnym i przemysłowym. W Casablance znajduje się historyczne centrum miasta, które zdecydowanie zasługuje na uwagę. Warto też zobaczyć Meczet Hassana II oraz Wielki Meczet, pochodzący z XVIII wieku. Będąc w Maroko warto zajechać do historycznych miejscowości z ogromną ilością zabytków i pięknej przyrody, tj.: Marrakesz, Fez i Meknes.

Marrakesz jest jednym z ciekawszych miast na ziemi. Jego przyroda, piękne krajobrazy oraz zabytki, przyciagają tysiące przyjezdnych. Mimo licznych turystów w Marrakeszu odczuwlana jest specyficzna atmosfera, jakiej nie sposób odczuć w żadnym innym mieście na świecie. Maroko to kraj, w którym znajduje się ogromna ilość bazarów, djących możliwość zapozanć się z pięknymi wyrobami rzemiosła mieszkańców i poczuć klimat tego rejonu.
Nasza oferta biletów lotniczych do MAROKO jest stale aktualizowana, oferujemy bilety w najlepszych promocyjnych cenach. Dodatkowo proponujemy Państwu zakup ubezpieczenia podróżnego oraz zarezerwowanie hotelu.