Tanie Loty do MEKSYKU

W naszym portalu znajdą Państwo ofertę lotów do MEKSYKU zarówno tradycyjnych linii lotniczych jak i tanich przewoźników. Aby znaleźć najtańsze bilety na loty do MEKSYKU zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. Jeżeli prezentowne oferty lotów do MEKSYKU nie będą spełniały Państwa wymagań zachęcamy do kontaktu z naszymi kosultantami : 61 640 64 64.
Loty do MEKSYKU MEKSYK
Meksyk to państwo położone w Ameryce Północnej o całkowitej powierzchni 1 972 550 km2. Liczba mieszkańców Meksyku wynosi 109 960 000. Stolicą Meksyku jest miasto o tej samej nazwie, Meksyk (8 841 916 mieszkańców). Język urzędowy Meksyku to przede wszystkim język hiszpański. Waluta obowiązująca w kraju to Peso. Meksyk graniczy z Oceanem Spokojnym, Stanami Zjednoczonymi, Morzem Karaibskim, Zatoką Meksykańską, Gwatemalą i Belize. Miasto

Meksyk jest zawsze pełne turystów ponieważ pomimo ciągłego zgiełku panującego na ulicach, miasto Meksyk ma do zaoferowania przepiękne zabytki oraz miejsca, których nie sposób zapomnieć. Na głównym placu, który zaliczany jest do jednych z największych placów na świecie, znajduje się katedra i Pałac Narodowy (Palacio National). Będąc w stolicy Meksyku, warto również zwrócić uwagę na świątynię Templo Mayor, która też cieszy się ogromną popularnością wśród zwiedzających. W Meksyku warto zapoznać się z kuchnią tego kraju, która jest bardzo urozmaicona. Do tradycyjnych dań meksykańskich należą między innymi: Bizochos, słodkie pieczywo, Tamales, duszone pierogi z mięsem oraz Mole poblado, którego głównym składniekiem jest mięso z indyka.

Kolejnym pięknym rejonem, regularnie odwiedzanym przez turystów, jest stan w Meksyku, Jukatan, który przyciąga nie tylko swoimi zabytkami, ale również sowimi przepięknymi plażami, ciepłymi wodami oraz piękną przyrodą. Odnośnie zabytków na Jukatanie warto poświęcić trochę czasu i zobaczyć: prekolumbijskie miasto Chichěn Itzá oraz miasto Majów, Uxmal, w którym znajduje się między innymi piramida z Świątynią Czarownika. Kolejne miast na Jukatanie godne uwagi to Tulum i Ekbalam. Meksyk oferuje przyjednym niezapomniane przeżycia, piękne krajobrazy, ciekawe zabytki oraz dobrą zabawę przy meksykańskich rytmach. Meksyk to także kraj bogatej i ciekawej historii oraz kultury.
Nasza oferta biletów lotniczych do MEKSYKU jest stale aktualizowana, oferujemy bilety w najlepszych promocyjnych cenach. Dodatkowo proponujemy Państwu zakup ubezpieczenia podróżnego oraz zarezerwowanie hotelu.