Tanie Loty do PORTORYKO

W naszym portalu znajdą Państwo ofertę lotów do PORTORYKO zarówno tradycyjnych linii lotniczych jak i tanich przewoźników. Aby znaleźć najtańsze bilety na loty do PORTORYKO zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. Jeżeli prezentowne oferty lotów do PORTORYKO nie będą spełniały Państwa wymagań zachęcamy do kontaktu z naszymi kosultantami : 61 640 64 64.
Loty do PORTORYKO PORTORYKO
Portoryko (Puerto Rico) to państwo wyspiarskie położone w Ameryce Środkowej. Całkowita powierzchnia Portoryko wynosi 8 959 km2. Liczba mieszkańców Portoryko wynosi 3 958 128. Stolicą i jednocześnie największym miastem Portoryko jest San Juan. Portoryko położone jest nad Oceanem Atlantyckim i Morzem Karaibskim. Portoryko jest krajem, otoczonym ze wszystkich stron egzotyczną roślinnością. Znajduje się tutaj również niezliczona ilość zabytków. W Portoryko każdy znajdzie coś dla siebie ponieważ kraj oferuje wiele opcji spędzania czasu wolnego.

Ten, kto nastawiony jest na zwiedzanie zabytkowych miast powininen udać się w pierwszej kolejności do stolicy Portoryko, San Juan, w której należy pamiętać o przepięknej starówce (Old San Juan), przepełnionej architekturą kolonialną oraz o zabytkowej promenadzie. Fort San Felipe del Morro, Fort de San Geronimo del Boquerón oraz kościół San José to kolejne obowiązkowe zabytki w San Juan. W mieście Catano można zwiedzić fabrykę rumu Bacardi, w Ponce natomiast należy zobaczyć rezydencję Casa Wiechers-Villaronga, stare kasyno oraz ratusz. Miłośnicy sportów wodnych oraz wygrzewania się na piaszczystych plażach również odnajdą się w Portoryko ponieważ wyspa oferuje czyste wody Oceanu Atlantyckiego oraz Morza Karaibskiego, a także wymarzoną pogodę na kąpiele słoneczne.

Warto także posmakować zdrowej kuchni portorykańskiej, oferującej niepowtarzalne potrawy, których podstawą są świeże przyprawy, owoce i warzywa. Jednym z popularnych dań w Portoryko jest puree z mofongo, smażone banany z owocami morza oraz Flan, pudding przyrządzany z sera, kokosów i wanilii. Miłośnicy przyrody powinni udać się między innymi do Parku Narodowego El Yunque, który porośnięty jest wilgotnymi lasami równikowymi.
Nasza oferta biletów lotniczych do PORTORYKO jest stale aktualizowana, oferujemy bilety w najlepszych promocyjnych cenach. Dodatkowo proponujemy Państwu zakup ubezpieczenia podróżnego oraz zarezerwowanie hotelu.