Tanie Loty do REPUBLIKI POŁUDNIOWEJ AFRYKI

W naszym portalu znajdą Państwo ofertę lotów do REPUBLIKI POŁUDNIOWEJ AFRYKI zarówno tradycyjnych linii lotniczych jak i tanich przewoźników. Aby znaleźć najtańsze bilety na loty do REPUBLIKI POŁUDNIOWEJ AFRYKI zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. Jeżeli prezentowne oferty lotów do REPUBLIKI POŁUDNIOWEJ AFRYKI nie będą spełniały Państwa wymagań zachęcamy do kontaktu z naszymi kosultantami : 61 640 64 64.
Loty do REPUBLIKI POŁUDNIOWEJ AFRYKI REPUBLIKA POŁUDNIOWEJ AFRYKI
Republika Południwej Afryki to pańswto położone na południowym krańcu Afryki. Całkowita powierzchnia Republiki Południowej Afryki wynosi 1 219 912 km2. Liczba mieszkańców wynosi 49 991 300. Stolicą Republiki Południowej Afryki jest Pretoria. Jezyk urzędowy w Republice Południowej Afryki to przede wszystkim język afrikaanas i angielski. Walutą Republiki Południowej Afryki natomiast jest Rand. Republika Południowej Afryki sąsiaduje z Botswaną, Lesotho, Mozambikiem, Namibią, Suazi oraz Zimbabwe.

Republika Południwej Afryki położona jest nad Oceanem Atlantyckim i Oceanem Indyjskim. Najwyższym szczytem w Republice Południowej Afryki jest Mafadi (3,450 m), położony w pasmie Gór Smoczych. Republika Południowa Afryki jest niezwykle atrakcyjna pod względem turystycznym. Jej zróżnicowana fauna i flora, a także piękne plaże i góry przyciągają corocznie tysiące turystów ze wszystkich zakątków świata. Republika Południowa Afryki to kraj o ciekawej historii i dlatego też bogaty w niezliczone ilości zabytków. W Kapsztadzie można na przykład podziwiać między innymi archtitekturę wiktoriańską. Warto również znaleźć się w ogrodzie botanicznym Kirstenbosch, a także zwiedzić, jedną z najpopularniejszych atrakcji Kapsztadu, więzienie Robben Island.

W Pretorii natomiast należy zobaczyć Miejską Galerię Sztuki, Muzeum Transwalu oraz Muzeum Wojskowe. Wieczorami Pretoria zapenia natomiast wiele atrakcji w pobliskich barach i dyskotekach. Urocze miejscowości Republiki Południwej Afryki zapewniają wypoczynek nie tylko miłośnikom historii, sportów wodnych, kąpieli słonecznych, ale również osobom, pragnącym podczas swojego urlopu poprzebywać na łonie natury. Jednym z takich miesjc jest Narodowy Park Krugera, zamieszkiwany przez lwy, bawoły, słonie, lamparty, hipopotamy, żyrafy, antylopy oraz obfitujący w różnorodne gatunki roślinności. Każde miasto Republiki Południowej Afryki jest niepowtarzalne i posiada specyficzną atmosferę.
Nasza oferta biletów lotniczych do REPUBLIKI POŁUDNIOWEJ AFRYKI jest stale aktualizowana, oferujemy bilety w najlepszych promocyjnych cenach. Dodatkowo proponujemy Państwu zakup ubezpieczenia podróżnego oraz zarezerwowanie hotelu.