Tanie Loty do SERBII

W naszym portalu znajdą Państwo ofertę lotów do SERBII zarówno tradycyjnych linii lotniczych jak i tanich przewoźników. Aby znaleźć najtańsze bilety na loty do SERBII zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. Jeżeli prezentowne oferty lotów do SERBII nie będą spełniały Państwa wymagań zachęcamy do kontaktu z naszymi kosultantami : 61 640 64 64.
Loty do SERBII SERBIA
Serbia to państwo położone w Europie Południowej. Całkowita powierzchnia Serbii wynosi 88 361 km2, liczba mieszkańców natomiast to 7 498 001. Stolicą Serbii jest Belgrad (1 265 574 mieszkańców). Językiem urzędowym jest język serbski. Waluta obowiązująca w Serbii to Dinar serbski. Serbia sąsiaduje z następującymi państwami: Węgry, Rumunia, Macedonia, Bułgaria, Albania, Czarnogóra, Kosowo oraz Bośnia i Hercegowina.

Serbia jest krajem licznych parków narodowych. Najpiękniejsze z nich to: Prak Narodowy Djerdap, Park Narodowy Tara oraz Narodowy Park Kopaonik. Będąc w Belgradzie obowiązkowymi celami turystycznymi powinny stać się przede wszystkim: Grób Nieznanego Żołnierza, położony na szczycie góry Avala, XIV-wieczna cerkiew Matki Boskiej - Monaster Gračanica, Sopoćani oraz Cerkiew katedralna świętego Michała Archanioła. Belgard to także miasto niezliczonej ilości muzeów oraz galerii sztuki. Warto spędzić również trochę czasu wędrując po przepięknych terenach Góry Kopaonik, porośniętej lasami bukowymi. W górach Kopaonik można róznież zorganizować kilkudniowe wędrówki górskie, które są niepodwarzalną atrakcją turystyczną, Serbia to nie tylko państwo odpowiednie dla każdego, kto pragnie podczas swoje wypoczynku przeżyć niesamowtą przygodę życia. Serbia jest także idealnym miejscem dla miłośników sportów zimowych.

Kolejnym miastem, do którego warto zajechać podróżując po Serbii jest Subotica, w której można podziwiać przepiękne budynki w stylu secesyjnym. Wartm zoabczenia są między innymi: synagoga, pomnik cara Jovana Nenada budynek ratusza oraz teatr. Warto również zwiedzić Nowy Sad z Twierdzą Petrovaradin.
Nasza oferta biletów lotniczych do SERBII jest stale aktualizowana, oferujemy bilety w najlepszych promocyjnych cenach. Dodatkowo proponujemy Państwu zakup ubezpieczenia podróżnego oraz zarezerwowanie hotelu.